Przypinki reklamowe z nadrukiem - Noris

Współcześnie przypinki reklamowe uznawane są za świetnego rodzaju gadżet, który może promować praktycznie wszystko. Swoim klientom oferujemy zwłaszcza produkty z serii Noris. Przypinki firmowe z logo wykonane są z blachy chromowej, zaś oferowany przez nas nadruk pokryty jest dodatkową folią. Dzięki temu przypinka zabezpieczona jest przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi, jak i mechanicznymi uszkodzeniami. Każda przypinka posiada również praktyczną agrafkę, która pozwala na przypięcie jej do ubrania. 

95,00 zł netto

cena za 50 sztuk

Najniższa cena pakietu z nadrukiem:
Już od 95,00zł netto !
Brak dodatkowych kosztów.
Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.
makieta coreldrawMakieta CorelDRAW
makieta pdf Makieta PDF
Waga:10,3g
Długość:5,6cm
Grubość:0,5cm
Rozmiar nadruku:średnica 56mm
Tworzywo:Metal
Technologia:Nadruk CMYK
Opakowanie:pakiet 50 szt.

Dlaczego przypinki reklamowe z nadrukiem sprawdzą się w Twojej firmie?

Wielu z klientów zadaje sobie pytanie po co tak naprawdę potrzebne nam są przypinki reklamowe z nadrukiem. Co one wniosą do jego firmy i czy dadzą jakikolwiek efekt. Nie jednokrotnie odpowiadaliśmy na to pytanie i odpowiedź zawsze jest dość podobna. Zanim jednak o tym wspomnimy warto przytoczyć historię, która pokaże Ci jak znaczące są przypinki firmowe od dziesiątek lat.

Historia tego gadżetu reklamowego zaczęła się nawet 230 lat temu i z pewnością nie był to początek tworów przypominających przypinki. Jednak przyjmujemy ten okres jako jeden z pierwszych kiedy użycie przypinek było na dużą skalę. Był to rok 1789 standardowo ,bo gdzie indziej w Stanach Zjednoczonych podczas inauguracji prezydenckiej George Washingtona, który został mianowany prezydentem. W tamtym okresie przypinki z logo nosili jego zwolennicy. Wiadomo, nie był to jeszcze na tyle doskonały i dopracowany element jak teraźniejsze przypinki firmowe z logo, ale funkcja jaka pełniły była bliźniacza. Kolejno w 1860, Abraham Lincoln, a bardziej jego sztab, wprowadził przypinkę z fotografią i udostępniał ją wszystkim zwolennikom. Zaś w 1893, Benjamin Whitehead wprowadził prototyp folii. Miała chronić zdjęcie przed uszkodzeniami czy wodą, co pozytywnie przyjęli zwolennicy przypinek i wprowadzali owe rozwiązanie.

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ chciałbym pokazać Tobie jak duże znaczenie miały przypinki reklamowe z nadrukiem od dawien dawna i przez jak wielcy ludzie je wykorzystywali. Wydawałoby się, że tak naprawdę tak mała rzecz nie będzie miała znaczenia w budowaniu wizerunku Twojej firmy. Co jest po prostu błędnym myśleniem.

Wizerunek Twojej marki, a przypinki firmowe z logo

Tutaj tak naprawdę powinniśmy zwrócić uwagę w jakich sytuacjach sięgnąć po przypinki i co one wniosą. Z pewnością świetną okazją do wykorzystania tego gadżetu są imprezy biznesowe, targi czy też spotkania. Każdy zainteresowany byłby sygnowany przypinkami z logo. Automatycznie swoją osobą będzie promował Twoją firmę i robił za żywą reklamę. Owszem może to się wydawać zbyt proste, ale w dzisiejszych czasach ludzie są nadzwyczaj spostrzegawczy i roszczeniowi. Zaś takie przypinki reklamowe z nadrukiem z pewnością im nie umkną i chcąc poznać skąd taki gadżet na np. piersi osoby się wziął i kim on naprawdę jest. W tym momencie kolejna osoba pozna Twoją firmę, a może się trafić, że jest to potencjalny klient. W szczególności jeśli mówimy o tego typu promocji podczas jakichś eventów czy targów związanych z Twoją branżą.

Pamiętaj też, że przypinki z logo to świetny gadżet jeśli posiadacz konsultantów, którzy mają stały kontakt z klientami. Nie zawsze jesteśmy w posiadaniu odzieży sygnowanej logo Twojej firmy i zależy nam na eleganckim wizerunku pracowników. W takim momencie idealnie sprawdzi się przypinka na piersi Twojego pracownika. On będzie mógł zachować schludny i elegancki wygląd, a każdy potencjalny klient będzie wiedział z czyim konsultantem ma do czynienia.

Inne produkty z tej samej kategorii

  • Button na sznurku Wally
  • Otwieracz Jimmy
Parametry produktu
Button
Button
 
Nadruk pełnokolorowy CMYK 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Opisz specyfikację nadruku(treść) ewentualnie podaj inne istotne informacje.

Opisz specyfikację projektu 
 
Dodaj plik z projektem
 

Akceptujemy pliki PDF, CDR i ZIP.

  Zestawów:    netto

Najczęściej kupowane produkty

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Notes Master UV
Notes Master UV

Opis produktu wkrótce.

367,00 zł
Brelok odblaskowy Koniczynka
Brelok odblaskowy Koniczynka

Zadbaj wspólnie z nami o bezpieczeństwo...

140,00 zł
Długopis Houston
Długopis Houston

Opis produktu wkrótce.

123,00 zł
Kubek Bamboo
Kubek Bamboo

Opis produktu wkrótce.

451,20 zł
Torba Street
Torba Street

Opis produktu wkrótce.

461,50 zł