Przypinki reklamowe z nadrukiem - Noris

Współcześnie przypinki reklamowe uznawane są za świetnego rodzaju gadżet, który może promować praktycznie wszystko. Swoim klientom oferujemy zwłaszcza produkty z serii Noris. Przypinki firmowe z logo wykonane są z blachy chromowej, zaś oferowany przez nas nadruk pokryty jest dodatkową folią. Dzięki temu przypinka zabezpieczona jest przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi, jak i mechanicznymi uszkodzeniami. Każda przypinka posiada również praktyczną agrafkę, która pozwala na przypięcie jej do ubrania. 

95,00 zł netto

cena za 50 sztuk

Najniższa cena pakietu z nadrukiem:
Już od 95,00zł netto !
Brak dodatkowych kosztów.
Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.
makieta coreldrawMakieta CorelDRAW
makieta pdf Makieta PDF
Waga:10,3g
Długość:5,6cm
Grubość:0,5cm
Rozmiar nadruku:średnica 56mm
Tworzywo:Metal
Technologia:Nadruk CMYK
Opakowanie:pakiet 50 szt.

Dlaczego przypinki reklamowe z nadrukiem sprawdzą się w Twojej firmie?

Wielu z klientów zadaje sobie pytanie po co tak naprawdę potrzebne nam są przypinki reklamowe z nadrukiem. Co one wniosą do jego firmy i czy dadzą jakikolwiek efekt. Nie jednokrotnie odpowiadaliśmy na to pytanie i odpowiedź zawsze jest dość podobna. Zanim jednak o tym wspomnimy warto przytoczyć historię, która pokaże Ci jak znaczące są przypinki firmowe od dziesiątek lat.

Historia tego gadżetu reklamowego zaczęła się nawet 230 lat temu i z pewnością nie był to początek tworów przypominających przypinki. Jednak przyjmujemy ten okres jako jeden z pierwszych kiedy użycie przypinek było na dużą skalę. Był to rok 1789 standardowo ,bo gdzie indziej w Stanach Zjednoczonych podczas inauguracji prezydenckiej George Washingtona, który został mianowany prezydentem. W tamtym okresie przypinki z logo nosili jego zwolennicy. Wiadomo, nie był to jeszcze na tyle doskonały i dopracowany element jak teraźniejsze przypinki firmowe z logo, ale funkcja jaka pełniły była bliźniacza. Kolejno w 1860, Abraham Lincoln, a bardziej jego sztab, wprowadził przypinkę z fotografią i udostępniał ją wszystkim zwolennikom. Zaś w 1893, Benjamin Whitehead wprowadził prototyp folii. Miała chronić zdjęcie przed uszkodzeniami czy wodą, co pozytywnie przyjęli zwolennicy przypinek i wprowadzali owe rozwiązanie.

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ chciałbym pokazać Tobie jak duże znaczenie miały przypinki reklamowe z nadrukiem od dawien dawna i przez jak wielcy ludzie je wykorzystywali. Wydawałoby się, że tak naprawdę tak mała rzecz nie będzie miała znaczenia w budowaniu wizerunku Twojej firmy. Co jest po prostu błędnym myśleniem.

Wizerunek Twojej marki, a przypinki firmowe z logo

Tutaj tak naprawdę powinniśmy zwrócić uwagę w jakich sytuacjach sięgnąć po przypinki i co one wniosą. Z pewnością świetną okazją do wykorzystania tego gadżetu są imprezy biznesowe, targi czy też spotkania. Każdy zainteresowany byłby sygnowany przypinkami z logo. Automatycznie swoją osobą będzie promował Twoją firmę i robił za żywą reklamę. Owszem może to się wydawać zbyt proste, ale w dzisiejszych czasach ludzie są nadzwyczaj spostrzegawczy i roszczeniowi. Zaś takie przypinki reklamowe z nadrukiem z pewnością im nie umkną i chcąc poznać skąd taki gadżet na np. piersi osoby się wziął i kim on naprawdę jest. W tym momencie kolejna osoba pozna Twoją firmę, a może się trafić, że jest to potencjalny klient. W szczególności jeśli mówimy o tego typu promocji podczas jakichś eventów czy targów związanych z Twoją branżą.

Pamiętaj też, że przypinki z logo to świetny gadżet jeśli posiadacz konsultantów, którzy mają stały kontakt z klientami. Nie zawsze jesteśmy w posiadaniu odzieży sygnowanej logo Twojej firmy i zależy nam na eleganckim wizerunku pracowników. W takim momencie idealnie sprawdzi się przypinka na piersi Twojego pracownika. On będzie mógł zachować schludny i elegancki wygląd, a każdy potencjalny klient będzie wiedział z czyim konsultantem ma do czynienia.

Inne produkty z tej samej kategorii

  • Button na sznurku Wally
  • Otwieracz Jimmy
Parametry produktu
Button
Button
 
Nadruk pełnokolorowy CMYK 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Opisz specyfikację nadruku(treść) ewentualnie podaj inne istotne informacje.

Opisz specyfikację projektu 
 
Dodaj plik z projektem
 

Akceptujemy pliki PDF, CDR i ZIP.

  Zestawów:    netto

Najczęściej kupowane produkty

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie