Kamizelka Odblaskowa z nadrukiem

Odzież robocza, na której umieszcza się nadruk nie jest nowością, niemniej stanowi świetny przykład połączenia funkcjonalności, wymogów w zakresie bezpieczeństwa oraz reklamy. Jesteśmy w stanie wykonać dla swoich klientów praktycznie każdy nadruk, który będzie świetnie eksponowany. W tym przypadku oferujemy zwłaszcza nadruki na plecach. Wszystkie proponowane przez nas kamizelki wykonane są z żółtego, fluorescencyjnego poliestru oraz zapinane są na wygodne rzepy. Zgodnie z wymogami zawartymi w stosownych ustawach, posiadają też dwa odblaskowe pasy.

Produktu nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy Środki Ochrony indywidualnej 89/686/EEC 

137,90 zł netto

cena za 10 sztuk

Najniższa cena pakietu z nadrukiem:
Już od 137,90zł netto !
Brak ukrytych kosztów.
Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.
makieta coreldrawMakieta CorelDRAW
makieta pdf Makieta PDF
Waga:135,0g
Rozmiar:L - XL
Rozmiar nadruku:297mm x 210mm
Tworzywo:100% poliester
Technologia:Nadruk sublimacyjny
Opakowanie:pakiet 10 szt.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem dla dorosłych i dla dzieci

W naszej ofercie mamy również kamizelki odblaskowe z nadrukiem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Obecnie to tak naprawdę niezbędny dodatek, który powinien posiadać każdy szanujący się obywatel. Przepisy, jakie mamy w Polsce, zalecają, a nawet wymagają używania ich w przeróżnych sytuacjach, jakie napotykamy na co dzień. Chociażby poza terenem zabudowanym, po zmierzchu obowiązkowe jest noszenie kamizelki. To samo tyczy się również wielu grup zawodowych.
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem od SpiroPrint to gwarancja wysokiej jakości materiału oraz samego nadruku. Od lat dostarczamy naszym klientom produkty, które przede wszystkim są sprawdzone. Nie kupisz u nas kota w worku, wręcz przeciwnie, kupisz produkt wart swojej ceny, o wysokiej jakości, która zagwarantuje Ci długi czas użytkowania.

Dlaczego noszona kamizelka odblaskowa z nadrukiem nas chroni?

Warto wspomnieć tutaj o okresie jesienną zimowym, w którym bardzo szybko zapada zmrok. Przez taki obrót sytuacji jesteśmy zmuszeni zadbać o nasze bezpieczeństw. Każdego dnia przechodzimy przez ulice, niektórzy z nas zmuszeni są do chodzenia polnymi drogami lub poza terenem zabudowanym. Każdy z nas ma odczynienia z samochodami i tutaj jest największe zagrożenie. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem zagwarantują nam odpowiednie bezpieczeństwo w takich momentach. Spowodują, że będziemy widoczni z dalekiej odległości i uchronimy siebie, a zapewne też i innych członków rodziny przed wypadkami, a nawet tragedią.

Inne produkty z tej samej kategorii

  • Kamizelka Odblaskowa Kids - nadruk sublimacyjny
  • Kamizelka Odblaskowa Kids - nadruk sitodrukiem
  • Kamizelka Odblaskowa Flash - nadruk sitodrukiem
Parametry produktu
Kolor
Kolor

Prosimy o wybranie koloru produktu.

 
 
Zielony 
 
 
Pomarańczowy 
 
 
Żółty 
Nadruk z przodu
Nadruk z przodu
 
Lewa pierś 
 
Prawa pierś
[+ 38,30 zł]
 
Brak Nadruku
[- 38,30 zł]
Nadruk na plecach
Nadruk na plecach
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Opisz specyfikację nadruku(treść) ewentualnie podaj inne istotne informacje.

Opisz specyfikację projektu 
 
Dodaj plik z projektem
 

Akceptujemy pliki PDF, CDR i ZIP.

  Zestawów:    netto

Najczęściej kupowane produkty

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie