Infolinia: 68 410 46 62
0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Historia firmy

Początki firmy SpiroPrint sięgają 2006 roku, gdy jeszcze jako Studio reklamy Spiro prowadziliśmy działalność typowo agencyjną. Przez rok byliśmy zwyczajną dwu osobową agencją, mieszczącą się w „garażu” i świadczącą typowe usługi reklamowe.

Nasza przygoda z drukiem rozpoczęła się w połowie 2007 roku kiedy do zakupiliśmy pierwszą maszynę do tampondruku. Duże zainteresowanie naszymi produktami, wymusiło na nas zmianę lokalu, podwoiliśmy powierzchnię produkcyjną oraz załogę. Jednak wtedy nawet nie przypuszczaliśmy, że to właśnie druk na gadżetach reklamowych będzie stanowić fundamenty naszej firmy.

W 2008 roku zdobyliśmy tytuł Super Sprzedawcy na platformie aukcyjnej Allegro, stało się to dla nas głównym bodźcem rozwoju. Postanowiliśmy ciągle inwestować w park maszynowy kolejno wprowadzając technologię sitodruku, grawerowania laserem, druku cyfrowego a w 2010 uruchomiliśmy naświetlnię CTF – co pozwoliło nam stać się niezależną drukarnią i oczywiście przyśpieszyć realizację zamówień.

Obsługując tysiące klientów rocznie, nie spoczęliśmy na laurach. Nasz apetyt na nowe technologie również nie zmalał. W 2011 roku wyciskając ostatnie soki z wynajętej powierzchni, wprowadziliśmy do oferty smycze reklamowe, stając się pierwszym w województwie ich producentem. Aby zaspokoić apetyt klientów na gadżety ekskluzywne, do oferty wprowadziliśmy również usługi Hot-stampingu. Chcąc zadbać o ekologię wdrożyliśmy też zaawansowany system odzysku rozpuszczalników, znów stając się pionierem w regionie. Był to też rok w którym wyznaczaliśmy sobie bardzo trudny do osiągnięcia cel: zapewnić klientom wszystkie możliwe technologie nadruku.

Nie musieliśmy długo czekać, w 2012 do oferty wprowadziliśmy usługę piaskowania oraz wypału ceramiki, przy tym ciągle modernizując dział sitodruku i tampondruku. Przez 6 lat działalności ciągle rozwijaliśmy park maszynowy oraz jakość naszych usług. Rok 2013 jest dla nas rokiem szczególnym, gdyż finalizujemy kolejną wielką inwestycję, przenosimy nasz park maszynowy na liczącą 2400m2 halę produkcyjną. Umożliwi nam to dalszy rozwój oraz skrócenie terminu realizacji zamówień.