4.4 48
Drukarnia SpiroPrint 129 129
Kufel Karlov
Kufel Karlov
Kufel Karlov
Kufel Karlov
Kufel Karlov
Kufel Karlov

Kufel Karlov

Cena za pakiet z nadrukiem (12 szt.)
261,24 zł
UWAGA! Ograniczone ilości produktu potwierdzane w trakcie przetwarzania zamówienia!

Kufel z grawerem to nasza kolejna propozycja skierowana do tych wszystkich, którzy uwielbiają rozkoszować się złocistym napojem z pianką. Prezentowany model został wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, dzięki czemu jest odporny na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowo ciekawy design i prosty kształt, który urozmaicony jest profilowanym spodem, sprawia, że to produkt dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkową jakość połączoną z funkcjonalnością. Warto zauważyć, że w tym przypadku klient otrzymuje również dużą powierzchnię do znakowania, co też sprawia, że kufel z grawerem Karlov jest w naszej ofercie coraz popularniejszą pozycją.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 615g
Wysokość: 15,5cm
Średnica: 7cm
Rozmiar nadruku: 75mm x 45mm
Pojemność: 300ml
Tworzywo: Szkło
Technologia: Grawer laserowy
Opakowanie: pakiet 12 szt.

Parametry produktu

Grawer strona prawa
Grawer strona prawa
 
Grawer Laserowy

Grawer strona lewa
Grawer strona lewa
 
Brak Nadruku
 
Grawer Laserowy
[Dodaj 126,72 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Charakterystyka kufla z grawerem 

Dzięki temu kuflowi sprawimy, że klient delektujący się złocistym trunkiem mimowolnie pomyśli o naszej firmie, której logo znajduje się na wcześniej wspomnianym kuflu. Warto wspomnieć, że najczęściej na kuflach reklamują się firmy, które piwo produkują. Jakie więc zdziwienie i zainteresowanie wzbudzi grawer loga Twojej firmy. Pamiętaj również, że grawerowane elementy są dużo bardziej trwałe niż zwykły nadruk. W tym przypadku nie zadziała tylko i wyłącznie zmysł wzrokowy, ale również dotyk. Więc wyobraź sobie jak Twój klient wyczuje pod swoimi palcami logo Twojej firmy i przypomni sobie od kogo otrzymał ów kufel z grawerem. Nie powinno być dla Ciebie zaskoczeniem, że prezent w postaci kufla do piwa zdecydowanie i z radością, przypadnie do gustu męskiej części Twojej klienteli. W końcu przez żołądek do serca mężczyzny – a w szczególności poprzez złocisty trunek.

Pamiętaj, że promocja Twojej firmy powinna padać z różnych kanałów. W tym przypadku mówimy o gustach, jeśli Twój klient lubi piwo, to czemu miałby nie kojarzyć Twojej firmy z lubianym przez niego napojem? W końcu reklamując swoją firmę, warto sięgać sfer, w których klient czuje się dobrze. Jedną z z nich może być kufel do piwa z grawerem. Sprawdź także nasze filiżanki z nadrukiem.


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilość zamówienia to 12 sztuk.

Jaką pojemność ma kufel?
Kufel Karlov ma pojemność 300ml.

Jak znakowany jest kufel?
Metoda znakowania kufla to grawer laserowy.

Zobacz także