4.8 89
Drukarnia SpiroPrint 609 609
Komin Arizona
Komin Arizona
Komin Arizona
Komin Arizona
Komin Arizona

Komin Arizona

Cena za pakiet z nadrukiem (5 szt.)
71,00 zł

Praktyczny, wygodny i oryginalny komin z nadrukiem Arizona to gadżet reklamowy, który będzie doskonałym podarkiem w każdej branży i dla klientów w każdym wieku. Został wykonany z miłego w dotyku, lekkiego materiału, który zatrzymuje ciepło, a jednocześnie pozwala na swobodne oddychanie. Przyda się nie tylko jako ochrona na szyję, ale i awaryjna osłona na usta i nos. Komin z nadrukiem Arizona może zostać spersonalizowany w dowolny sposób – na materiał grafikę nanosi się metodą nadruku sublimacyjnego, co pozwala na oddanie pełnej palet braw, półcieni i przezroczystości. Materiał wykorzystany w produkcji komina, jest trwały, dzięki czemu gadżet z pewnością będzie służyć kilka sezonów.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 35,0g
Rozmiar nadruku: 215mm x 230mm
Tworzywo: 100% poliester
Wykończenie: surowe (brak obszycia na górnej i dolnej krawędzi)
Gramatura: 135g
Technologia: Nadruk sublimacyjny
Opakowanie: pakiet 5 szt.

Parametry produktu

Nadruk na kominach
Nadruk na kominach
 
Nadruk Pełnokolorowy CMYK

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Czym jest komin z nadrukiem?

Jednym z coraz bardziej popularnych elementów ubioru, zwłaszcza w okresie zimowym, stały się kominy. Ta część garderoby świetnie spełnia swoją funkcję zabezpieczenia ciała przed chłodem i wiejącym wiatrem. Dodatkowo, możesz zdecydować się na komin z nadrukiem, który doda Ci jeszcze więcej charakteru. 

Nadruk na kominach z nadrukiem - charakterystyka

Do wykonywania nadruków na kominach, wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny i urządzenia. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość usługi i zróżnicowane możliwości personalizacji. Wystarczy, że przekażesz nam projekt w odpowiednio wysokiej rozdzielczości, a my zajmiemy się resztą.

Farby, których używamy, są całkowicie bezpieczne dla człowieka i przyjazne dla środowiska. Ponadto, są one totalnie odporne na ścieranie i odporne na działanie promieni słonecznych. Dzięki temu, możesz cieszyć się długą żywotnością produktu przy zachowaniu doskonałej jakości kolorów i szczegółów.

Dlaczego komin z nadrukiem to dobry wybór dla Ciebie?

Poza funkcją stricte ochronną podczas mrozów, można potraktować ten element ubioru jako komin reklamowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny w biznesie jest dobry marketing. Nadruk na kominie pozwala na utożsamianie się z firmą pracownikom, oraz Klientom, dla których będzie to z pewnością sympatyczny gest wpływający na budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji.

Ile kosztujesz komin reklamowy w naszym sklepie - cena

Ciężko jest jednoznacznie określić cenę na kominach ze względu na zróżnicowanie materiałów i trudność w wykonaniu nadruku. Oczekiwania Klientów różnią się od siebie i często wprowadzamy też poprawki w przesłane przez nich projekty. Staramy się podchodzić do każdego z nich indywidualnie, aby w pełni sprostać wszystkim oczekiwaniom. Nasz w pełni przeszkolony personel doradzi również jaka metoda nadruku będzie najlepsza do wykonania danego logotypu na wybranym rodzaju materiału. Te wszystkie elementy mają wpływ na całościowy kosztorys. Zawsze jednak znajdujemy rozwiązanie optymalne dla wszystkich.

Zobacz także