Ściereczki do okularów z nadrukiem

Czyste okulary bez wkładania wysiłku w mycie i polerowanie szkieł. Czy to możliwe? Oczywiście że tak. Rozwiązaniem na doskonale przejrzyste szkła bez smug, jest nasza ściereczka do okularów. Wykonana z bardzo chłonnych materiałów, może być w całości zadrukowana dowolną grafiką w pełnym kolorze CMYK. Materiał, z którego ściereczka została wykonana nie powoduje rysowania powierzchni szkieł plastikowych i mineralnych, a jednocześnie może być bezpiecznie prana ręcznie, bez obawy o zniszczenie nadruku sublimacyjnego, który został na niej wykonany. 

110,00 zł netto

cena za 100 sztuk

Najniższa cena pakietu z nadrukiem:
Już od 110,00zł netto !
Brak ukrytych kosztów.
Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.
makieta coreldrawMakieta CorelDRAW
makieta pdf Makieta PDF
Waga:7,0g
Wymiary:10cm x 15cm
Rozmiar nadruku:10cm x 15cm
Tworzywo:poliester
Technologia:Sublimacja
Opakowanie:pakiet 100 szt.

Jeśli Twoi klienci noszą okulary lub sam jesteś ich posiadaczem to nie jednokrotnie zmagałeś się pewnie z odciskami palców na szkiełkach. Prawda jest taka, że to był często najmniejszy problem w momencie kiedy przez Twoje okulary przeszedł zmasowany atak brudu, który ciężko ściągnąć husteczką. Zdarzało się też pewnie tak, że Twoje husteczki za każdym razem zostawiały smugi, które momentami były bardziej irytujące niż wszystko inne. Mamy na to sposób, ściereki do okularów z nadrukiem.

Dlaczego ściereczki do okularów z nadrukiem mogą być trafionym gadżetem?

Z pewnością wiecie to nie od dziś, że gadżety reklamowe to na ten moment najtańsza i nadal skuteczna forma promocji swojego biznesu. Przede wszystkim świetnie sprawdzają się i dają solidne efekty w procesie kreowania pozytywnego wizerunku naszej marki i jej promocji. Jako, że specjalizujemy się w tym już dobrych kilka lat przygotowaliśmy dla Państwa kolejny z bardzo charakterystycznych gadżetów, czyli ściereczki do okularów z nadrukiem.

Jest to świetny gadżet reklamowy, w który powinien zaopatrzyć się każdy posiadać okularów. Choć prawda jest taka, że nie każdy ma czas i chęci aby ich szukać, zamawiać itd. Możesz wyjść na przeciw Twoich klientów z idealnym rozwiązaniem na ich potrzeby. Lubimy się lubić. Z racji tego, że nasz klient inwestuje w nasze produkty, fajnie byłoby umacniać z nim relacje. W tym przypadku wręczyć mu mały podarunek, który nie kosztuje nas za wiele, a z pewnością dużo zdziała.

Ściereczka do okularów z nadrukiem logo Twojej firmy będzie przejawiać się w codziennym życiu Twojego klienta. Podświadomie za każdym razem kiedy pomyśli o jakichkolwiek usłgach czy asortymencie w jego głowie obok tych rzeczy będzie spoczywało Twoje logo. W tym momencie klient z miłą chęcią wspomni o dobrym sprzedawcy, który dodatkowo obdarzył go prezentem.

Inne produkty z tej samej kategorii

Parametry produktu
Rodzaj nadruku
Rodzaj nadruku
 
Nadruk pełnokolorowy CMYK 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Opisz specyfikację nadruku(treść) ewentualnie podaj inne istotne informacje.

Opisz specyfikację projektu 
 
Dodaj plik z projektem
 

Akceptujemy pliki PDF, CDR i ZIP.

  Zestawów:    netto

Najczęściej kupowane produkty

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie