Balony z nadrukiem 30cm

Balony z nadrukiem skutecznie sprawdzają się na wszelkich imprezach, eventach czy większych przedsięwzięciach. Na każdym z oferowanych modeli możemy wykonać znakowanie metodą sitodruku. Nadruk o powierzchni 15x15 cm nanoszony jest na balony o rozmiarze 12”. Po napompowaniu naszego balonu z nadrukiem, obszar znakowania powiększy się do rozmiarów 25x25 cm, dzięki temu reklama będzie jeszcze bardziej eksponowana. Każdy z balonów wykonany jest z lateksu. Warto dodać, że w zestawie z balonami dodajemy koszyczki i patyczki gratis.





121,00 zł netto

cena za 100 sztuk

Najniższa cena pakietu z nadrukiem:
Już od 121,00zł netto ! gratis koszyczki i patyczki
Brak ukrytych kosztów.
Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.
makieta corel drawMakieta CorelDRAW
makieta pdf Makieta PDF
Waga:5,0g
Wymiary:średnica 30cm
Rozmiar nadruku:średnica 15cm
Tworzywo:Guma
Technologia nadruku:Sitodruk
Ilość w opakowaniu:100szt.

Balony z nadrukiem jak i inne gadżety reklamowe produkujemy dla Państwa od wielu dobrych lat. Przez te lata praktyki doskonale nabraliśmy bardzo duże doświadczenie w branży, a przy tym setki zadowolonych z naszych usług klientów, którzy stale z nich korzystają.

Balony z nadrukiem od SpiroPrint - opis oferty

Wykonamy dla Państwa baloniki z nadrukiem logo Twojej firmy lub innego indywidualnego projektu. Balony jakie posiadamy w naszym asortymencie są lateksowymi (gumowymi) balonami w pastelowych kolorach. Są to 30 centymetrowa (12 calowe) standardowe balony. Nadruk początkowy jaki nanosimy na baloniki jest wielkości 15 cm na 15 cm, zaś po jego napompowaniu osiąga on prawie dwukrotnie zwiększoną objętość (25x25). Sam nadruk wykonywany jest za pomocą technologii sitodruku.

W formularzu powyżej w celu ułatwienia doboru zamówienia umieściliśmy wszystkie dostępne kolory naszych balonów. Ponadto bardzo ważna informacja dla kupujących balony dostępne są w ilości 100 sztuk na paczkę. W gratisie jednak do zamówienia dołączamy koszyczki i patyczki do każdego balonu.

Balony z nadrukiem w marketingu

Wiadomo nie od dziś, że na ten moment w związku z wysoką konkurencyjnością na rynku w większości branż mamy do czynienia z rynkiem konsumenta. Gdyby tego było mało jego wymagania z roku na rok stale wzrastają, ponieważ młode pokolenie, które zajmuje miejsce starszego jest bardziej świadome pod kątem marketingu i dużo więcej od nas wymaga. Z tego względu jesteśmy zmuszeni na rozszerzanie naszych kompetencji marketingowych i zachęcanie do naszych produktów czy też usług w przeróżny sposób.

Cały ten zabieg bardzo często zmusza nas do obecności na popularnych targach czy też eventach w celach promocyjnych naszej marki. Jednak nie pojawimy się tam bez jakichkolwiek gadżetów, które znacząco wspomogą nam w poszerzaniu świadomości naszej firmy na danej imprezie. W tym wypadku idealnie sprawdzą się balony z nadrukiem.

Domyślam się, że większość Waszych klientów to osoby dorosłe, które założyły już własną rodzinę. Baloniki z nadrukiem świetnie sprawdzą się w przypadku takiego targetu klienta. Dziecko nie przejdzie obojętnie obok balonów, a dużo pozytywniej spojrzy na Ciebie rodzic (i potencjalny klient w jednym) jeśli z uśmiechem wręczysz balonik jego dziecku. W tym momencie uśmiech od dziecka odwzajemniony, a Ty możesz zacząć rozgrzewać klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii

Parametry produktu
Kolor
Kolor

Prosimy o wybranie koloru produktu.

 
 
Niebieski 
 
 
Czarny 
 
 
Zielony 
 
 
Czerwony 
 
 
Pomarańczowy 
 
 
Fioletowy 
 
 
Biały 
 
 
Żółty 
 
 
Różowy 
Nadruk na balonie
Nadruk na balonie
 
Nadruk jednostronny jednokolorowy 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Opisz specyfikację nadruku(treść) ewentualnie podaj inne istotne informacje.

Opisz specyfikację projektu 
 
Dodaj plik z projektem
 

Akceptujemy pliki PDF, CDR i ZIP.

  Zestawów:    netto

Najczęściej kupowane produkty

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie