Infolinia: 68 410 46 62
0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Gadżety anty-COVID-19

Gadżety anty-COVID-19

Podążając za duchem czasu, konieczne staje się dostosowanie do bieżącej sytuacji gospodarczej. Obecny stan epidemiologiczny dotkliwie wpłynął na rzeczywistość wielu przedsiębiorstw. Różnorodne firmy wystartowały ze swoją działalnością po częściowym "zamrożeniu" gospodarki, dlatego tak ważna stała się skuteczna i kreatywna reklama. 

Urozmaicone gadżety, szczególnie te Anty-Covidowe, zdecydowanie zaciskają więzi pomiędzy współpracującymi ze sobą kontrahentami. Wspólne "wspieranie się" w ciężkich czasach, potrafi obficie owocować w przyszłości. Darmowy podarunek zawsze jest pozytywnie odbierany, nawet jako wyjątkowa i niepowtarzalna wręcz okazja. Potwierdzono, że systematycznie reklamujące się działalności, stają się liderami na rynku w swojej branży. Skoro pojawiają się gratisy - to oznacza, że firma dobrze prosperuje i w efekcie jest solidnym oraz dobrze ugruntowanym przedsiębiorcom. Z tej też przyczyny inwestycja reklamowa, najczęściej zwraca się z nawiązką i dba o dobrą opinię na silnie konkurencyjnym rynku pracy.

6 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

6 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

Czym jest nasz obecny bestselerowy produkt?

W zależności od specyfiki pracy oraz charakteru prowadzenia działalności gospodarczej, w naszym sklepie dostępny jest szeroki wachlarz produktów. Najczęściej zamawianym produktem są maski oraz kominy ochronne. Skutecznie zasłaniają one okolice ust i nosa zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Owe produkty są wielokrotnego użytku i zapewniają swobodne oddychanie podczas użytkowanie. Możliwe jest podesłanie swojego indywidualnego projektu, napisu oraz logo. Kolory są drukowane w bardzo wysokiej jakości, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Można na nich skutecznie umieścić hasło reklamowe, motywacyjne lub własne firmowe. Podsumowując, można ten produkt nazwać żywą i chodzącą reklamą.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące gadżetów na pandemię koronawirusa

Najczęściej zadawane pytania dot. bluz z nadrukiem (FAQ)

W jakiej temperaturze można prać maski i kominy?

Kominy i maski z nadrukiem można prać nawet w temperaturze 60 stopni.

Czy nadruk na maskach i kominach zejdzie po praniu?

Nie, nadruk jest trwały.

Czy długopisy antybakteryjne mają atesty?

Tak, długopisy mają wystawione odpowiednie atesty.

Jaki nadruk mogę wybrać na długopisie antybakteryjnym?

Nadruk może być wykonany zarówno w jednym kolorze, jak i w pełnym kolorze.