Długopis Strzykawka

To pozycja zwłaszcza dla tych, którzy chcą się wyróżniać i zaoferować swoim klientom coś niespotykanego. Długopis strzykawka z miarką jest ciekawą, przyciągającą wzrok propozycją. Przezroczysta obudowa wypełniona jest kolorowym płynem, na którym świetnie odznacza się nadruk. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może też z łatwością kontrolować poziom zużycia tuszu. Długopis wykonany jest z plastyku, posiada również klasyczny przyciskowy mechanizm pozwalający na wysuwanie wkładu. Produkt idealny do reklamowania towarów ukierunkowanych na młodych konsumentów. 

92,00 zł netto

Cena za 100 sztuk

Najniższa cena pakietu z nadrukiem:
Już od 92,00zł netto !
Brak dodatkowych kosztów.
UWAGA! Podczas druku dwustronnego drugi nadruk może nachodzić na miarkę na długopisie.
Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.
makieta coreldrawMakieta CorelDRAW
makieta pdf Makieta PDF
Waga:8,7g
Długość:13,0cm
Rozmiar nadruku:45mm x 7mm
Typ wkładu:Slim
Kolor wkładu:(UWAGA: Zielony długopis posiada wkład czarny)
Tworzywo:ABS/Frosty
Technologia:Tampondruk
Odblokownie wkładu:wciśnięcie
Opakowanie:pakiet 100 szt.

 

niebieski

Długopis strzykawka to produkt dla osób, dla których zwykłe długopisy czy smycze reklamowe są już przeżytkiem. Z której strony byśmy nie spojrzeli, najlepiej sprawdzi się w branży medycznej, w której widok strzykawki jest rzeczą normalna. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyś sięgnął po nie dla swojej firmy. Nie ukrywajmy, np. w branży budowlanej widok długopisu strzykawki przyciągnie uwagę nie jednego klienta.

Budowa długopisu strzykawki

Nasz niecodzienny długopis wykonany jest w znacznej części z plastiku, w tym przypadku ASB/Frosty. Dla większego efektu zaaplikowano w niego zabarwioną wodę w różnych kolorach, aby imitowała ona substancję do wstrzyknięcia. W naszym asortymencie posiadamy 4 kolory płynu do wyboru. Sam długopis posiada wymienny niebieski wkład, a jego średnica mierzy 1,2 cm. Długość długopisu strzykawka wynosi 13 cm. Ponadto długopis ten posiada wkład typu slim o kolorze czarnym.

Długopis strzykawka z nadrukiem

Nadruk jaki nanosimy na nasze długopisy to tampodruk. Bardzo popularna metoda wyróżniająca się przede wszystkim bardzo wysoka jakością i trwałością. Dlatego też stosujemy go przy produkcji nadruków na naszych przedmiotach. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy długopis strzykawka posiadamy w czterech kolorach: niebieskim, białym, zielonym i czerwonym. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nadruku na obu stronach korpusu.

Dlaczego warto wybrać długopis strzykawka jako gadżet reklamowy Twojej firmy?

Strzykawka to zdecydowanie rzecz, która u niejednego z nas wywołuje gęsią skórkę. Wszystko za sprawą lekarzy i badań, na które dla własnego zdrowia się wybieramy, a tam zaś czeka na nas tradycyjna strzykawka, która w większości takich przypadków służy do pobrania krwi. Dlaczego więc coś co nie zawsze kojarzy się z miłymi rzeczami ma być dobrym gadżetem dla mojej firmy?

Odpowiedź jest nadzwyczaj prosta. Jak już wcześniej wspominałem jest to niezwykle niecodzienny gadżet reklamowy. Po pierwsze sam efekt zrobi jego wygląd i z pewnością wzbudzi zainteresowanie nie jednego klienta. Tak szczerze, kiedy dotychczas miałeś możliwość zobaczenia takiego długopisu? Śmiem twierdzić, że widzisz go po raz pierwszy, albo zostałem zainspirowany przez konkurencyjną firmę. Po drugie długopis strzykawka w rękach osoby, która ma uprzedzenia do tradycyjnej wersji strzykawki pozwoli mu nieco załagodzić wizerunek (odważniej powiedziawszy pokonać pewne lęki). Zaś logo Twojej firmy na owym długopisie z pewnością pozytywnie wpłynie na całościowy wizerunek marki.

Inne produkty z tej samej kategorii

Parametry produktu
Kolor
Kolor

Prosimy o wybranie koloru produktu.

 
 
Niebieski 
 
 
Zielony 
 
 
Czerwony 
 
 
Biały 
Nadruk na korpusie
Nadruk na korpusie

Wybierz ilość kolorów nadruku na korpusie.

Cena dotyczy kolorów standardowych, za domieszanie koloru do palety Pantone pobierana jest dodatkowa opłata.

 
1 kolor 
 
2 kolory
[+ 25,00 zł]
Nadruk na korpusie - strona 2
Nadruk na korpusie - strona 2

Wybierz ilość kolorów nadruku na drugiej stronie korpusu.

Cena dotyczy kolorów standardowych, za domieszanie koloru do palety Pantone pobierana jest dodatkowa opłata.

 
Brak nadruku 
 
1 kolor
[+ 24,00 zł]
 
2 kolory
[+ 49,00 zł]
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Opisz specyfikację nadruku(treść) ewentualnie podaj inne istotne informacje.

Opisz specyfikację projektu 
 

Akceptujemy pliki PDF, CDR i ZIP.

  Zestawów:    netto

Najczęściej kupowane produkty

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie