Infolinia: 68 410 46 62
0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

sierpnia 2020

Druk UV - pełnokolorowe nadruki na gadżetach

Nadruki reklamowe, aby były czytelne i ciekawe, muszą spełniać kilka warunków. Przede wszystkim muszą posiadać taką wielkość, która zapewni im czytelność na przedmiotach, na których mają zostać wykonane. Po drugie, bardzo ważne są możliwości zastosowania druku pełno kolorowego, pozwalające na wydruk w jakości fotograficznej, na każdej powierzchni. Od teraz mogą Państwo zamawiać takie nadruki wykonywane na długopisach, miarkach i innych gadżetach z z naszego sklepu. Dysponujemy nowoczesną technologią druku pełnokolorowego UV, odpornego na działanie promieniowania UV oraz ścieranie. Oferowany druk UV wyróżnia się bardzo dużą rozdzielczością, dzięki czemu każdy nadruk jest niesamowicie czytelny, a krawędzie ostre. Żywe, intensywne kolory znakomicie odwzorowują kolory obecne w projekcie, dzięki czemu jeszcze łatwiej uzyskać zamierzony efekt. Duża wydajność sprawia, że w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet w bardzo dużych nakładach.

Haft komputerowy - zalety i wady

Tkaniny mają swoje zastosowanie w ogromnej ilości wszelakich produktów, nie tylko odzieży. Mówiąc właśnie o ubraniach, nie sposób przejść obojętnie obok jednej z ich dwóch podstawowych funkcji. Poza okryciem i ochroną ciała, odzież to też jakże ważny element naszego wyglądu. Zdobienie tkanin ma bardzo bogatą historię, poczynając od tradycyjnych zdobień, przez funkcje praktyczne, aż do współcześnie stosowanych symboli znanych marek. Największą rolę w zdobieniu tkanin grają nadruki oraz haft. Ta druga, bogata i znana od wielu lat metoda, wydaje się być nie tylko wyrazem sztuki, ale również bardzo trwałą ozdobą wielu materiałów.

Druk DTG - pełnokolorowy nadruk cyfrowy na koszulki, bluzy itp.

Jeśli zastanawiamy się nad formą naniesienia czegoś na odzież, to w dzisiejszych czasach wybór technik, którymi można to zrobić – jest naprawdę spory. Wśród całej gamy jedną z ciekawszych metod jest druk DTG (nadruk DTG). Jest to druk cyfrowy, który pozwala na uzyskanie pełnokolorowych nadruków na koszulkach, bluzach i innej odzieży.

Grawerowanie laserowe - grawer CO2 i YAG

Grawerowanie laserowe jest coraz szerzej wykorzystywaną techniką nie tylko ze względu na jakość wykonywanych zdobień, ale także wszechstronność stosowanych materiałów. Wykorzystujemy do tego grawer YAG oraz CO2. Czym właściwie jest grawerowanie laserem oraz jakie są jego rodzaje? Co można wygrawerować przy jego użyciu? Oto odpowiedzi na te i inne pytania.

Sitodruk - co to jest oraz jego wady i zalety

Sitodruk to nic innego jak metoda druku, której najważniejszym elementem jest sito wraz z siatką. Spora część z nas o niej słyszała, ponieważ należy ona do grona dość powszechnych technik druku. Czym jest sitodruk? Jakimi wadami oraz zaletami się charakteryzuje? Do czego się go wykorzystuje i jak rozpoznać sitodruk? Przekonajmy się!

Tampodruk - co to jest i jak działa

Tampodruk jest jedną z metod druku pośredniego, wykorzystywaną najczęściej w poligrafii oraz grafice. Pozwala w oryginalny sposób udekorować nawet najbardziej nieregularne powierzchnie, co sprawdza się zwłaszcza w przypadku produktów promocyjnych. W tym artykule znajdują się informacje nie tylko odpowiadające na pytanie "tampodruk co to jest", ale także prezentujące jego zalety i wady.

Sublimacja - druk sublimacyjny

Druk sublimacyjny to technika szeroko wykorzystywana w branży reklamowej. Przy użyciu tego typu nadruku można tworzyć kubki, blachy oraz tkaniny poliestrowe z wybranym wzorem lub tekstem. Na czym polega sublimacja i druk sublimacyjny? Jak rozpoznać taki nadruk oraz czy nadaje się on do każdego materiału? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poniższym tekście.

Swipe to the left