4.9 90
Drukarnia SpiroPrint 256 256
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem
Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem

Gadżet reklamowy balon 30cm z nadrukiem

Cena za pakiet z nadrukiem (100 szt.)
225,00 zł

Balony to gadżety, które zawsze były popularne w różnych akcjach promocyjnych. Odgrywały istotną rolę dekoracyjną. Ta jest również istotna i dzisiaj, ale możliwość naniesienia na nie nadruku zwiększa ich potencjał reklamowy. Obecne są na różnych imprezach, eventach, balach, festynach. Nadają miejscu charakteru luzu i zabawy. Są niezwykle atrakcyjne dla dzieci, które chętnie zabierają je do domów. Dobór kolorów jest niesamowicie ważny, bo to on decyduje o estetycznym efekcie całości dekoracji. Tak jest również z nadrukami, jeżeli się na nie decydujemy. A warto to zrobić, bo to korzystna cenowo forma promocji. Poszukiwacze dobrych okazji na pewno zwrócą uwagę na fakt, iż do pakietu koszyczki i patyczki dodajemy gratis. Nadruki na balonach stanowią tanie zwiększenie efektu reklamy. SpiroPrint jest dostarczycielem balonów i wykonawcą usługi, jakim jest druk. Serdecznie się polecamy!

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 5,0g
Wymiary: średnica 30cm
Rozmiar nadruku: średnica 15cm
Tworzywo: Guma
Technologia nadruku: Sitodruk
Ilość w opakowaniu: 100szt.

Parametry produktu

Nadruk na balonie
Nadruk na balonie
 
Nadruk jednostronny jednokolorowy

Kolor balona
Kolor balona
 
 
Biały
 
 
Brązowy
 
 
Brązowy Ciemny
 
 
Błękitny
 
 
Czarny
 
 
Czerwony
 
 
Fioletowy
 
 
Fioletowy jasny
 
 
Grafitowy
 
 
Granatowy
 
 
Kremowy
 
 
Miętowy
 
 
Niebieski
 
 
Niebieski jasny
 
 
Pomarańczowy
 
 
Pomarańczowy - pudrowy
 
 
Różowy
 
 
Różowy jasny
 
 
Różowy jasny - pudrowy
 
 
Szary
 
 
Turkusowy
 
 
Zielony
 
 
Zielony jasny
 
 
Żółty
 
 
Żółty ciemny

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Dlaczego warto zdecydować się na nadruk?

Balony reklamowe to dzisiaj już właściwie synonim balonów z nadrukami. Może to być logo, napis, inny znak firmowy. Projekt nadruku leży w Państwa gestii. Można go do nas przesłać za pomocą makiety CorelDraw lub PDF. Wybieracie Państwo rodzaj balonu, kolor i zlecacie nam wykonanie. Robimy to profesjonalnie, czyli szybko, solidnie. Wysoki poziom naszych usług wynika z długiego doświadczenia – działamy na rynku od wielu lat. Współpraca z nami powinna być opłacalna dla Państwa, gdyż nadruki na balonach są u nas tanie, a to w stosunku do jakości powinno zadowolić każdego naszego klienta. Możecie też liczyć na satysfakcję ze strony pracowników lub innych uczestników imprez. Reklamowe balony 30 cm z nadrukiem będą ciekawym elementem dekoracyjnym stanowiska na targach branżowych czy w czasie konferencji lub warsztatów dla pracowników. Sprzedajemy je w pakiecie po 100 sztuk, dodajemy do nich patyczki, do których można przytwierdzić balon. Jeżeli zostanie na nich umieszczony napis, to tym łatwiej zapadnie w pamięć. Jest to niezwykle skuteczny sposób na promocję marki, jednocześnie nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Różne opcje tanich balonów reklamowych

Wiemy już, że warto zdecydować się na tanie balony reklamowe w tym w dużej mierze te z nadrukiem. Pozostaje zastanowić się, które z nich najlepiej spełnią swoją dekoracyjno-reklamową funkcję. Rozmiar średnicy typowego balonu reklamowego to 30 cm, a gama ich kolorów jest szeroka – żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, zielony, niebieski, granatowy, kremowy, miętowy, turkusowy, biały, czarny, szary. Niektóre z nich występują w różnych odcieniach – jasnych bądź ciemnych. Do wybranego koloru należy dobrać też odpowiedni kolor nadruku i sam projekt nadruku, pamiętając, aby to nie zlewało się z napisem i aby logo, czy inny znak był widoczny z daleka. Tylko wtedy w pełni wykorzystamy potencjał reklamowy balonu.

Pod uwagę należy też wziąć, że taki balonik reklamowy na patyku jest atrakcją dla najmłodszych odbiorców. Dzieci często zabierają je do domów i taki gadżet może pracować jeszcze jakiś czas na naszą markę. Dlatego wizualna strona pojedynczego baloniku z nadrukiem jest niezwykle ważna i powinna być przemyślana.

Niska cena i wysoka jakość

SpiroPrint od lat specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na gadżetach reklamowych, w tym balonach. Nasi zadowoleni klienci, którzy do nas wracają, są najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Nadruki na balonach wykonujemy tanio, metodą sitodruku, który w tym przypadku sprawdza się najlepiej, Za 100 sztuk balonów z nadrukiem zapłacicie Państwo 207,87 zł brutto. Nadruk jest jednostronny, a po nadmuchaniu balona osiąga rozmiar 15 cm w średnicy. Zatem widoczność znaku na powierzchni balonu, by odpowiednim dobraniu kolorów i kontrastów jest naprawdę duża.

Zachęcamy wszystkich Państwa, którzy organizują imprezy plenerowe, eventy, konferencje, warsztaty, uroczystości plenerowe ze skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Akcja promocyjna lub forma dekoracji za pomocą balonów reklamowych z nadrukiem ma dużą szansę zapaść w pamięć i być miłym wspomnieniem. Nie warto przeoczyć takiej okazji do kreacji sympatycznej atmosfery zabawy i tym samym zbudowania pozycji swojej marki.

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Chciałbym zamówić miks kolorów balonów w 1 pakiecie, jest taka możliwość?
Tak, pod warunkiem, że na wszystkich balonach nadruk będzie dokładnie taki sam w tym samym kolorze. W opisie do projektu proszę o podanie informacji jakie mają być kolory i ilości.

Mam kolorowe logo, czy możecie je zmienić na czarne na projekcie?
Tak, nasz grafik zmieni kolor logo podczas przygotowania projektu.

Jest możliwość nadruku w kolorze różowym?
Nie mamy w ofercie różowej farby do nadruku na balonach. Wszystkie dostępne kolory farb do nadruku na balonach znajdują się w makiecie.