Powerbanki z nadrukiem - Aster

Powerbanki z nadrukiem ostatnimi czasy stanowią coraz większą cześć całego rynku gadżetów reklamowych. Związane jest to z ich nieodłączną ingerencją w życie każdego człowieka. Rzadko zdarza się abyśmy spotkali osobę, która nie korzysta z telefonu komórkowego i rzadko zdarza się, aby nie narzekała na niski poziom baterii chociaż raz w swoim życiu. Idealnym rozwiązaniem takiego problemu są power banki z nadrukiem. 

90,80 zł netto

cena za 5 sztuk

Najniższa cena pakietu z nadrukiem:
Już od 90,80zł netto !
Brak ukrytych kosztów.
Przygotuj sam swój projekt.
Poniżej znajdziesz interesujące Cię makiety.
makieta coreldrawMakieta CorelDRAW
makieta pdf Makieta PDF
Pojemność:2200 mAh
Waga:90,1g
Długość:9,0cm
Rozmiar nadruku:80mm x 13mm
Tworzywo:ABS
Technologia:Druk pełnokolorowy UV
Opakowanie:pakiet 5 szt.

Powerbanki z nadrukiem, logo

Te innowacyjne urządzenia działają jak mobilna bateria do telefonu. Kiedy jesteś w posiadaniu powerbanka nie potrzebujesz ładowarki i czynnego kontaktu. Wystarczy, że za pomocą tego samego kabla USB połączysz z nim swój telefon. Jest bardzo wygodny i praktycznyn gadżet, który nie jednokrotnie uratuje kogoś w ciężkiej sytuacji . Powerbanki z nadrukiem to idealne rozwiązanie powszechnego problemu ze standardowym systemem zasilania smartfonów oraz promocja Twojej marki w jednym.

Jeśli więc zastanawiałeś się kiedykolwiek nad praktycznym i funkcjonalnym gadżetem, który mógłby przynieść usmiech na twarzy obdarowanego klienta, dostawcy czy partnera biznesowego to power banki z nadrukiem są do tego idealne.

Power banki z nadrukiem na zamówienie w SpiroPrint

Power banki z nadrukiem Aster sprzedajemy w pakietach po 5 sztuk. Każdy klient ma możliwość załączenia do zamówienia indywidualnego projektu, który dzięki metodzie druku pełnokolorowego UV będzie odwzorowany niemal identycznie. Oprócz tego jest możliwość dobrania koloru powerbanków: niebieskiego, czerwonego i białego. Rozmiar nadruku, który będzie wykonany jednostronnie to 80mm x 13mm. Jest to idealny rozmiar, który z pewnością będzie rzucał się w oczy. Sam power bank posiada pojemność 2200 mAh, które w kryzysowej sytuacji zaspokoją potrzeby każdego użytkownika smartfona.

Inne produkty z tej samej kategorii

Parametry produktu
Kolor
Kolor

Prosimy o wybranie koloru produktu.

 
 
Niebieski 
 
 
Czerwony 
 
 
Biały 
Nadruk jednostronny
Nadruk jednostronny
 
Nadruk pełnokolorowy CMYK 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

Opisz specyfikację nadruku(treść) ewentualnie podaj inne istotne informacje.

Opisz specyfikację projektu 
 
Dodaj plik z projektem
 

Akceptujemy pliki PDF, CDR i ZIP.

  Zestawów:    netto

Najczęściej kupowane produkty

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie