Powerbanki reklamowe

Powerbanki reklamowe należą do grupy nowoczesnych gadżetów. W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie osoby, która nie korzysta z telefonu komórkowego. Tym bardziej osoby, która na codzień ma kontakt z klientami czy innymi pracownikami. Smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia. Na temat telefonów jest porównywalnie pozytywnych jak i negatywnych opinii. Jednak nikt nie odważyłby się powiedzieć, że nie usprawniły one komunikacji w biznesie. I w tym kontekście wynalazek ten jest jak najbardziej pozytywny.

Jedynym mankamentem nowoczesnych smartfonów są baterie, które w większości przypadków nie spełniają naszych wymagań. W takich sytuacjach power banki reklamowe nadchodzą z pomocą. Dlaczego reklamowe? Ponieważ takim będziesz chciał obdarzyć swoich wieloletnich klientów czy dostawców.

Powerbanki reklamowe, pogłębianie relacji z klientami/dostawcami

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy z pewnością prowadząc swój biznes przez wiele lat, posiadasz stałych klientów czy też dostawców. Z pewnością Twój kontakt z nimi również jest bardzo pozytywny. I nie jednokrotnie zastanawiałeś się w okresie świąt czy innych okoliczność nad prezentem dla nich.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pomóc w pogłębianiu relacji z klientami/dostawcami łącząc upominek z promocją ich marki. Sposób wbrew pozorom jest bardzo prosty, a z pomocą przyjdą nam power banki reklamowe. Wystarczy, że będą one sygnowane logo Twojej firmy, a Twój klient będzie z niego korzystał. W wielu przypadkach Twoja firma nie jest jedynym partenerem biznesowym danego przykładowo dostawcy. W wieszkości przypadków mają oni kontakt również z innymi właścicielami firm, których branża idealna wpasowała by się w profil Twojego klienta. Korzystając z Twojego powerbanka reklamowego z nadrukiem osoba, która otrzymała od Ciebie upominek nawet nie wiedząc o tym, będzie promowała Twoją markę.

Z doświadczenia wiemy, że klienci korzystający ze swoich gadżetów reklamowych często dopytywani są o pochodzenie ich. Jest to świetny sposób na promocję Twojej marki, która organicznie będzie się rozprzestrzeniać za sprawą małego upominku.

Power banki reklamowe na zamówienie w SpiroPrint

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzai powerbanków reklamowych. Sam nadruk wykonujemy w technologi druku pełnokolorowego UV, którzy pozwala na zachowanie pełnej głębii kolorów. Nasz gadżet sprzedajmy w pakieta o przystępnej ilości pięciu sztuk. Znajdziecie zarówno skromne power banki jak i pakowane w specjalne sygnowane logo Twojej firmy pudełka. Wybór należy do Ciebie!

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Maseczka Seul
Maseczka na twarz Seul

Każdy mieszkaniec naszego kraju ma obowiązek...

54,25 zł