Czapki z haftem

Czapki z haftem
Czapki to jedne z gadżetów odzieżowych, stosowanych przez cały rok. Wiosną, latem i jesienią chętnie zakładamy czapki baseballowe, zaś zimą w ochronie przed chłodem sięgamy po ciepłe czapki z polaru lub akrylu. One wszystkie są teraz dostępne w naszej ofercie i czekają na to, aby je Państwo zamówili. Bardzo duża gama kolorów, w jakich są dostępne, a także możliwość umieszczenia na każdym z nich dowolnego znakowania, w postaci trwałego i eleganckiego haftu – to atuty naszego sklepu. Realizujemy już niewielkie nakłady na czapki z haftem, od 10 sztuk. To bardzo dobra propozycja dla każdego z Państwa, kto nie chce wchodzić w wysokie koszta związane z zamawianiem dużych nakładów czapek, które mogą pozostać niewykorzystane w Waszej firmie. Dla każdego, kto jest zainteresowany złożeniem zamówienia na czapeczki w jednym z kilku dostępnych wariantów, z przyjemnością przygotujemy projekt zdobienia, z uwzględnieniem Państwa potrzeb oraz przesłanych materiałów – logo, hasła reklamowego lub innych grafik identyfikujących Państwa firmę.

Czapki reklamowe z haftem to świetny sposób na wyróżnienie Twoich pracowników

Każda ze znanych i znaczących na rynku marek, niezależne od branży, stara się aby ich pracownicy wyróżniali się na tle innych. Pomimo tego, że wymagania dotyczące dresscode'u odchodzą w zapomnienie to nikt nie powiedział, że masz narzucać swoim pracownikom noszenie firmowej odzieży. Nic jednak nie zaszkodzi abyś podarował im czapki z firmowym haftem, ponieważ dzisiejszych czasach coraz bardziej lubimy utożsamiać się z firmami, w których pracujemy. Niektórzy nawet są z tego dumni, jednak cały czas mówimy o korporacjach. Sprawy inaczej się mają w fabrykach lub branżach związanych z pracą fizyczną. Tam pracodawca musi zadbać o bezpieczeństwo i odpowiedni ubiór swoich pracowników. Dzięki temu mamy pewność, że osoby przez nas zatrudnione będą korzystać z ubrań roboczych jakie im zagwarantujemy. Tym samym czapki z własnym haftem będą miały dużo większą rację bytu.

Czapki zimowe z haftem

W naszym asortymencie znajdą Państwo czapki zimowe z haftem. Wykonane w znacznej części z bawełny czapki idealni sprawdzą się w chłodne poranki, a nawet mroźne, zimowe popołudnia. Oprócz standardowej czapki znajdą państwo również komin, który w pracy sprawdza się dużo lepiej niż szalik.

Czapki z daszek z haftowanym nadrukiem

Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych modeli czapek. W upalne dni ochronią naszą głowę od promieni słonecznych, które nie jednokrotnie dały nam w kość. Zaś w nieco cieplejsze, ale jednak wietrzne chwile nas nie przewieje. SpiroPrint oprócz standardowego nadruku, oferuje na czapkach z daszkiem haft komputerowy, który jest jednym z najtrwalszych nadruków (sposobów znakowania) odzieży.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie