Balony Reklamowe

Balony Reklamowe
Zadaniem reklamy jest dotarcie do każdego odbiorcy, niezależnie od jego wieku. Balony reklamowe zapewnią zainteresowanie także tych najmłodszych z nich. Dzięki wytrzymałej lateksowej powłoce nasze balony odznaczają się dużą trwałością. Solidnie wykonane nadruki po nadmuchaniu balona zajmują powierzchnię o rozmiarach 25x25 cm, dzięki czemu reklama jest wyeksponowana w odpowiedni sposób. Oferujemy liczne wersje kolorystyczne, a do każdego zestawu dodajemy także gratis pakiet koszyczków i patyczków, dzięki którym balony będą wygodniejsze podczas ich trzymania. Balony reklamowe przyciągają wzrok i sprawiają, że Twoja firma zostanie zapamiętana i dobrze kojarzona. Ucieszą one dzieci, które chętnie ozdobią nimi swoje pokoje. Będą także doskonałą ozdobą każdej imprezy firmowej.

Balony z logo, jak i inne gadżety typu smycze reklamowe produkujemy dla Państwa od wielu dobrych lat. Przez te lata praktyki doskonale nabraliśmy bardzo duże doświadczenie w branży, a przy tym setki zadowolonych z naszych usług klientów, którzy stale z nich korzystają.

Balony reklamowe od SpiroPrint - oferta

Balony z logo lub innym nadrukiem wykonujemy dla Państwa według ścisłych reguł zawartych w projektach klienta. W naszym asortymencie posiadamy lateksowe (gumowe) balony reklamowe o pastelowych kolorach o średnicy 30 centymetrów (12 cali). Nadruk nanoszony na Państwa balon w początkowej wielkości ma 15 x 15 cm, zaś po napompowaniu osiąga rozmiary 25 x 25 cm. Pomimo 10-centymetrowego wzrostu nadruk w dalszym ciągu zachowuje dobry wygląd. Ważne jest tutaj także odpowiednie napompowanie go. Sam nadruk wykonywany jest za pomocą technologii sitodruku.

Poniżej znajdą Państwo formularz, którzy znacznie ułatwi zakup. Z góry dobieramy kolor, a dzięki temu nasi pracownicy nie mają miejsca na popełnianie błędów przy doborze. Same balony sprzedajemy w paczkach po 100 sztuk. Nie ma możliwości swobodnego doboru ilości balonów. Jednak w ramach tego, gratisowo do każdego zamówienia dodajemy patyczki i koszyczki.

Balony reklamowe, a marketing firmy

Nie od dziś wiemy, że aktualny rynek, to rynek konsumenta. Panuje wysoka konkurencyjność praktycznie w każdej branży, a gdyby tego było mało, ich wymagania stale wzrastają. Młode pokolenie wkracza w miejsce starszego, niosąc przy tym ze sobą naprawdę sporo wyższe wymagania. Zaś ich odporność na wszystkie chwyty marketingowe znacznie wzrosła chociażby, ze względu na wysokie obycie z internetem. Warto jednak pamiętać, że nie czyni ich to strumieniem nie do przeskoczenia.

W takich chwilach idealne na budowanie pozytywnego wizerunku marki i poszerzanie grona klientów są wszelkie tagi i eventy. Może to znacznej spopularyzować naszą firmę, jednak trzeba się odpowiednio do tego przygotować. Świetną formą rozprzestrzeniania wizerunku Twojej firmy po całych takich wydarzeniach są balony reklamowe z nadrukiem. Nie jednokrotnie zdarza się, że na takie targi przychodzimy z dziećmi, które nie przejdą obojętnie obok balonów. Jeszcze lepiej, jeśli ktoś z naszych pracowników tak owe balony będzie wręczał bezpośrednio dla małych pociech.

Znacząco ocieplimy nasz wizerunek wśród dorosłych, jeśli będą kojarzyć oni naszą firmę jako tą, która co prawda zwykłym balonem. Sprawiła uśmiech na twarzy ich dziecka. My zaś, jako że dostarczamy balony reklamowe i jesteśmy producentem, postaramy się, aby były one najwyższej jakości. W większości przypadków to właśnie jest profil naszego klienta. Osoby dorosłe, ustatkowane, posiadające rodzinę, a przede wszystkim środki, aby nabyć Wasz produkt.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie