Odzież robocza

Odzież robocza
Zapewniamy dostęp do klasycznej odzieży roboczej z właściwościami fluorescencyjnymi, aby zwiększyć bezpieczeństwo twoich pracowników, a jednocześnie nadać oryginalnego charakteru przedsiębiorstwu. Napisy lub wzory graficzne wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz zamówienia. Odzież robocza jest trwała, tania, zapewnia komfort i nie przeszkadza w wykonywaniu podstawowych obowiązków. Często firmy muszą zgodnie z zasadami BHP zapewnić ją kadrze, dlatego mamy niezwykle korzystne warunki cenowe. Sublimacja i termo-transfer pozwala wdrożyć dowolną strukturę marketingową na powierzchnię odzieży bez niebezpieczeństwa utraty trwałości. Uniwersalne fasony pasują do każdej płci, dlatego jeden zakup wystarczy, aby spełnić założenia bezpieczeństwa i solidnej promocji.

Ubrania robocze są jednym z ważniejszych elementów wyposażenia podczas wykonywania pracy, a przy tym częstokroć jej parametry są regulowane przez przepisy BHP. Wariantów tej odzieży jest naprawdę wiele, często w zależności od wykonywanego zawodu całkowicie odmienna. Przykładowo buty piekarza będą się znacznie różniły od obuwia stosowanego przez pracujących na torach kolejowych, tak jak i fartuch lekarski będzie się różnił od fartucha spawacza. Ostatnio ze względu na podnoszenie kultury pracy odzież pracownicza staje się coraz bardziej wygodna i estetyczna, a w niektórych zawodach szerokie zastosowanie znajduje również odzież robocza reklamowa.

Reklamowa odzież robocza prosto od producenta

Obok wydajności, która jest najważniejszym czynnikiem dobrze działającego biznesu, istnieje też bardzo wiele innych, jak przykładowo organizacja pracy czy obniżanie kosztów. W tym aspekcie natomiast można wyszczególnić pozyskiwanie surowców i materiałów do produkcji, a także produktów niezbędnych dla funkcjonowania firmy po jak najniższych cenach. Reklamowa odzież robocza należy do jednych z owych produktów, a kupując ją prosto od producenta, omijamy pośredników i podwykonawców, a więc i znaczne obniżenie kosztu zakupów. Jakie rodzaje ubrań roboczych z nadrukiem można zamówić bezpośrednio u producenta?

Kamizelki odblaskowe

Niezbędne m.in. podczas pracy na drogach, torach, w Policji, Straży Granicznej, są ubiorem ochronnym regulowanym przez przepisy BHP. Bez takich kamizelek nie mogą np. pracować służby miejskie ani leśne oraz wszyscy wykonujący zawody, w których niezbędne jest sygnalizowanie swojej obecności. Jaskrawe, seledynowe albo pomarańczowe kamizelki, niegdyś często pomijane albo zaniedbane, obecnie są spersonalizowanym ubiorem w wielu firmach, a mogą być również zamawiane w niewielkich partiach, np. przez koła łowieckie.

Polary z haftem

Polary z haftem komputerowym są znacznie cieplejszą wersją kamizelek, a przy tym nie wykluczają użycia tych drugich w razie konieczności. Mogą mieć zastosowanie podczas pracy na zewnątrz przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a przy tym sygnalizować swoim logo przynależność do danej firmy i dodatkowo ją reklamować. Jak pokazuje doświadczenie, pracownicy w ubraniach z logo wzbudzają więcej zaufania. Polary z haftem mogą być również wyposażone w taśmy odblaskowe.

Koszulki damskie i męskie

Przydatne jednakowo w pracy, podczas rekreacji, czy w domu, a spersonalizowane nadruki natychmiast dodają takim koszulkom rangi. Bielizna jest dość często pomijana w ubraniach roboczych, ale w rzeczywistości jest nieodzowna i to zarówno podczas pracy w ciepłej hali, jak i jako część ubioru na cebulkę podczas pracy na zewnątrz. Nie ulega jednak wątpliwości, że koszulki z logo najlepiej sprawdzają się latem na wolnym powietrzu. Dlatego też uważa się je za nieodłączny element odzieży roboczej.

Czapki z daszkiem i zimowe

Czapki to bodaj najpopularniejsza odzież robocza reklamowa z logo, stosowana przez producentów i usługodawców z wielu branż od dawna. Zazwyczaj logo widywane jest na popularnych czapkach z daszkiem w czasie miesiąców ciepłych, ale ostatnio przyozdabiane są nimi również czapki na zimę.

Rodzaje nadruków i haftów

Sposobów na to, aby ubrania robocze z nadrukiem były trwałe i spełniały swoje zadania podstawowe oraz reklamowe jest przynajmniej kilka. Do niedawna najpopularniejszą metodą był druk flock, polegający na wprasowywaniu nadruku w ubiór, obecnie stosuje się metody nowocześniejsze.

DTG, czyli nadruk komputerowy, również wykonywane komputerowo hafty oraz druk sublimacyjny, polegający na zgazowaniu ciała stałego (wzoru) i przeniesienia go na ubiór. Wszystkie z wymienionych metod stosowanych na odzieży pracowniczej gwarantują uzyskanie najdrobniejszych szczegółów odwzorowania zamówionego logo oraz jego wysoką trwałość.

Cennik odzieży roboczej w sklepie SpiroPrint

SpiroPrint posiada ubrania robocze w bardzo przystępnych cenach. Głównie ze względu na to, że jesteśmy zarówno dystrybutorem jak i producentem odzieży reklamowej dla firm. Przechodząc jednak do sedna.

  • czapki z daszkiem kupisz w pakiecie 10 szt. od 100 zł do 170 zł
  • koszulki z krótkim rękawem zależnie od jakości i przeznaczenia za pakiet 5 sztuk zapłaci od 70 do 120 złotych
  • polary z haftem to koszt od 300 do ponad 400 zł za 5 sztuk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie