Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe
Klasyczne t-shirty z nadrukiem to produkt niezwykle wydajny reklamowo, bo po pierwsze umieścisz na nich dowolny napis lub grafikę, a przy tym masz pewność, że nie ma człowieka, który odmówi takiego prezentu. Fason koszulek jest uniwersalny, ale trwały. Optymalne wzornictwo wraz ze skupieniem na detalach wykończenia sprawia, że t-shirty z nadrukiem znajdują zastosowanie w wielu firmach jako rzecz wyróżniająca pracowników, a także jako typowy upominek marketingowy dla grupy docelowej. Zgodnie z życzeniem potrafimy metodą sitodruku wdrożyć wytrzymałą grafikę z napisem i przy tym utrzymać doskonałą jakość pierwotną. T-shirty z nadrukiem to szansa na tanią, żywotną reklamę i praktyczne wyposażenie kadry. Zadbaliśmy o zachowanie mody i wygody zgodnie z najnowszymi standardami. Masz przed sobą wysokogatunkowe opcje dla naprawdę wybrednych.

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta koszulek reklamowych z nadrukiem?

Oferujemy koszulki w ilościach hurtowych minimum 5 sztuk. Swoją ofertę kierujemy więc przede wszystkim do dużych i średnich firm, korporacji, urzędów i instytucji, a także organizatorów różnego rodzaju wydarzeń masowych, festiwali, konferencji, imprez sportowych, szkoleń itp. Koszulki mogą też z powodzeniem stanowić odzież firmową dla pracowników, zwiększając ich identyfikację z pracodawcą i czyniąc rozpoznawalnym na zewnątrz.

Dlaczego warto zaopatrzyć swoją firmę w koszulki reklamowe?

Koszulki reklamowe z nadrukiem to doskonała forma reklamy dla każdej firmy. Koszulka oraz jej właściciel stanowią wyjątkowo skuteczny nośnik informacji, który ciężko naśladować stosując inne formy reklamy zewnętrznej. Wspominane już wyposażenie pracowników w jednakowe, wysokiej jakości koszulki z interesującym nadrukiem stanowią ważny element identyfikacji pracownika z firmą, a także identyfikacji w otoczeniu zewnętrznym. Dodatkowo, wręczanie koszulki jako gadżetu czy nagrody w konkursie poszerza jej funkcję wizerunkową, wpływając na wzrost rozpoznawalności marki i lojalność klientów.

Charakterystyka/Specyfikacja koszulek firmowych z nadrukiem od Spiro Print

Nasze koszulki firmowe z nadrukiem wykonane są z wysokiej jakości bawełny 100% lub z domieszką poliestru w różnych proporcjach Ich gramatura oscyluje od 160 do 165 g, są mięsiste i przyjemne w dotyku. Ich funkcjonalny krój oraz wysokiej jakości nadruk gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Koszulki można z powodzeniem prać w pralce automatycznej w temperaturze 40 stopni.

Damskie koszulki dla firm

W ofercie damskich koszulek proponujemy model marki Fruit of the loom, klasyczny, sprawdzony i wygodny. Kołnierzyk oraz karczek zostały wzmocnione ściągaczem z dodatkiem lycry. Odpowiednio wyprofilowany krój koszulki podkreśla kobiece kształty, jednocześnie gwarantując swobodę. Dzięki specyficznym, drobnym splocie faktury - nadruk na tym modelu koszulki prezentuje się doskonale. Szeroka, modna gama kolorów pozwala na wpisanie się w identyfikację wizualną firmy. Koszulka jest dostępna w rozmiarówce XS-XXL.

Koszulki męskie z nadrukiem

Męska koszulka z nadrukiem marki Fruit of the loom to gwarancja wygody i jakości. Zastosowana do ich produkcji bawełna 97% z 3-procentową domieszką poliestru dobrze zachowuje się w praniu, nie tracąc na jakości i kolorze. Gramatura oscyluje w granicach 135 (biała) do 145 g (kolor). Podobnie jak w modelu damskim, koszulka posiada wzmocniony taśmą z lycry karczek i kołnierzyk. Szeroka rozmiarówka (S-5XL) pozwala stworzyć uniwersalne zamówienie.

Nadruk na koszulkach

Nadruk na koszulkach wykonywany jest nowoczesną metodą cyfrowego druku pełnokolorowego DTG. Jakie są jej zalety? Przede wszystkim pozwala ona osiągnąć niezwykłą jakość i wyrazistość nadruku, a także jego trwałość. Fotograficzna dokładność umożliwia zrealizować niemal każdy projekt. Dodatkowo, nadruk wykonany tą metodą nie kruszy się, nie tworzy dodatkowej warstwy i bariery, która mogłaby obciążać koszulkę, marszczyć się i wyglądać nieestetycznie. Nadruk DTG jest lekki i oddychający, w związku czym doskonale sprawdza się na koszulkach.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Notes Master UV
Notes Master UV

Opis produktu wkrótce.

367,00 zł
Brelok odblaskowy Koniczynka
Brelok odblaskowy Koniczynka

Zadbaj wspólnie z nami o bezpieczeństwo...

140,00 zł
Długopis Houston
Długopis Houston

Opis produktu wkrótce.

123,00 zł
Kubek Bamboo
Kubek Bamboo

Opis produktu wkrótce.

451,20 zł
Torba Street
Torba Street

Opis produktu wkrótce.

461,50 zł