Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe
Klasyczne t-shirty z nadrukiem to produkt niezwykle wydajny reklamowo, bo po pierwsze umieścisz na nich dowolny napis lub grafikę, a przy tym masz pewność, że nie ma człowieka, który odmówi takiego prezentu. Fason koszulek jest uniwersalny, ale trwały. Optymalne wzornictwo wraz ze skupieniem na detalach wykończenia sprawia, że t-shirty z nadrukiem znajdują zastosowanie w wielu firmach jako rzecz wyróżniająca pracowników, a także jako typowy upominek marketingowy dla grupy docelowej. Zgodnie z życzeniem potrafimy metodą sitodruku wdrożyć wytrzymałą grafikę z napisem i przy tym utrzymać doskonałą jakość pierwotną. T-shirty z nadrukiem to szansa na tanią, żywotną reklamę i praktyczne wyposażenie kadry. Zadbaliśmy o zachowanie mody i wygody zgodnie z najnowszymi standardami. Masz przed sobą wysokogatunkowe opcje dla naprawdę wybrednych.

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta koszulek reklamowych z nadrukiem?

Oferujemy koszulki w ilościach hurtowych minimum 5 sztuk. Swoją ofertę kierujemy więc przede wszystkim do dużych i średnich firm, korporacji, urzędów i instytucji, a także organizatorów różnego rodzaju wydarzeń masowych, festiwali, konferencji, imprez sportowych, szkoleń itp. Koszulki mogą też z powodzeniem stanowić odzież firmową dla pracowników, zwiększając ich identyfikację z pracodawcą i czyniąc rozpoznawalnym na zewnątrz.

Dlaczego warto zaopatrzyć swoją firmę w koszulki reklamowe?

Koszulki reklamowe z nadrukiem to doskonała forma reklamy dla każdej firmy. Koszulka oraz jej właściciel stanowią wyjątkowo skuteczny nośnik informacji, który ciężko naśladować stosując inne formy reklamy zewnętrznej. Wspominane już wyposażenie pracowników w jednakowe, wysokiej jakości koszulki z interesującym nadrukiem stanowią ważny element identyfikacji pracownika z firmą, a także identyfikacji w otoczeniu zewnętrznym. Dodatkowo, wręczanie koszulki jako gadżetu czy nagrody w konkursie poszerza jej funkcję wizerunkową, wpływając na wzrost rozpoznawalności marki i lojalność klientów.

Charakterystyka/Specyfikacja koszulek firmowych z nadrukiem od Spiro Print

Nasze koszulki firmowe z nadrukiem wykonane są z wysokiej jakości bawełny 100% lub z domieszką poliestru w różnych proporcjach Ich gramatura oscyluje od 160 do 165 g, są mięsiste i przyjemne w dotyku. Ich funkcjonalny krój oraz wysokiej jakości nadruk gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Koszulki można z powodzeniem prać w pralce automatycznej w temperaturze 40 stopni.

Damskie koszulki dla firm

W ofercie damskich koszulek proponujemy model marki Fruit of the loom, klasyczny, sprawdzony i wygodny. Kołnierzyk oraz karczek zostały wzmocnione ściągaczem z dodatkiem lycry. Odpowiednio wyprofilowany krój koszulki podkreśla kobiece kształty, jednocześnie gwarantując swobodę. Dzięki specyficznym, drobnym splocie faktury - nadruk na tym modelu koszulki prezentuje się doskonale. Szeroka, modna gama kolorów pozwala na wpisanie się w identyfikację wizualną firmy. Koszulka jest dostępna w rozmiarówce XS-XXL.

Koszulki męskie z nadrukiem

Męska koszulka z nadrukiem marki Fruit of the loom to gwarancja wygody i jakości. Zastosowana do ich produkcji bawełna 97% z 3-procentową domieszką poliestru dobrze zachowuje się w praniu, nie tracąc na jakości i kolorze. Gramatura oscyluje w granicach 135 (biała) do 145 g (kolor). Podobnie jak w modelu damskim, koszulka posiada wzmocniony taśmą z lycry karczek i kołnierzyk. Szeroka rozmiarówka (S-5XL) pozwala stworzyć uniwersalne zamówienie.

Nadruk na koszulkach

Nadruk na koszulkach wykonywany jest nowoczesną metodą cyfrowego druku pełnokolorowego DTG. Jakie są jej zalety? Przede wszystkim pozwala ona osiągnąć niezwykłą jakość i wyrazistość nadruku, a także jego trwałość. Fotograficzna dokładność umożliwia zrealizować niemal każdy projekt. Dodatkowo, nadruk wykonany tą metodą nie kruszy się, nie tworzy dodatkowej warstwy i bariery, która mogłaby obciążać koszulkę, marszczyć się i wyglądać nieestetycznie. Nadruk DTG jest lekki i oddychający, w związku czym doskonale sprawdza się na koszulkach.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie