Czapki reklamowe z nadrukiem

Czapki reklamowe z nadrukiem
Fajne czapki reklamowe z nadrukiem rozdawane latem klientom na targach to upominek, który bez wątpienia zapada w pamięć. Spełniamy profesjonalne oczekiwania reklamowe i tworzymy na czapkach nadruki techniką termo-transferu, aby utrwalić jakość materiału, a jednocześnie sprawić, że czapka będzie wyglądała na faktycznie markową, wykonaną przez ciebie. Regulowana objętość sprawia, że czapkę nałoży dosłownie każdy człowiek. Daszek jest dość elastyczny, spełnia modne oczekiwania. Oczywiście nasze czapki z nadrukiem posiadają perfekcyjny przepływ temperatury, dlatego nikt nie odczuwa dyskomfortu podczas noszenia. Potrafimy wdrożyć dowolną grafikę lub napis reklamowy. Oryginalna kolorystyka rzuca się w oczy, a to zapewnia pozytywny odbiór. Perfekcyjny, letni gadżet reklamowy dla firm w rozjazdach. Dzięki temu produktowi wszyscy cię zapamiętają.

Czapki reklamowe z nadrukiem w sklepie SpiroPrint — producenta gadżetów reklamowych

W bardzo szerokiej okazałości SpiroPrint od lat świadczy usługi z zakresu wykonywania nadruków na odzieży reklamowej. W tej ofercie znajdą Państwo czapki z daszkiem z nadrukiem dla firm. Nasze usługi nie obejmują sprzedaży detalicznej. Skupiamy się tylko i wyłącznie na zaopatrywaniu przedsiębiorstw w materiały reklamowe. Dlatego też najmniejszy dostępny pakiet zakupu czapek z daszkiem to 30 sztuk.

Materiał, z jakiego wykonano nakrycia głowy z nadrukiem to 100% bawełna. Sam krój czapki czy też rozmiar jest uniwersalny i regulowany. Żaden z Twoich pracowników nie będzie miał problemu z dopasowaniem jej do siebie. Zakres kolorystyczny czapek jaki oferujemy, jest naprawdę szeroki. Dostępne kolory czapek z logo firmy to: czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, biały, granatowy, jasny niebieski, limonkowy, butelkowy, różowy, błękitny, beżowy, żółty, brzoskwiniowy czy fioletowy. Zaś sam nadruk wykonywany jest bardzo trwałą metodą sitodruku, a umieścić mogą go Państwo zarówno na przodzie czapki oraz z lewej i prawej strony.

Czapki z logo firmy lub szkoły dla dzieci

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko czapki dla dorosłych. Świadczymy usługi nadruku również na czapkach dla dzieci. Stworzyliśmy specjalnie ku tej okazji dodatkowy produkt nazwany czapką dziecięcą. Właśnie ten model dedykowany jest dla naszych młodszych klientów. Nakrycia głowy z nadrukiem dla dzieci sprawdzą się świetnie dla organizatorów kolonii lub szkół czy przedszkoli. Często organizujemy wycieczki, w których nie ukrywajmy, najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci. Dlatego też dbamy o to, aby dzieciaki były widoczne i nie zdarzyło nam się, żeby w tle innych turystów zagubiły. Czapki reklamowe z daszkiem z nadrukiem idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji i wyróżnią całą grupę na tle innych turystów. Odpowiednio dobrany kolor i nadruk logo pozwoli nam w skutecznym doglądaniu, aby grupa nam się nie rozdzieliła. Zaś dzieci będą miały fajną pamiątkę od samych organizatorów.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie