Breloki reklamowe i otwieracze

Breloki i otwieracze

Lista gadżetów reklamowych mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Jednak co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, z którego firmy korzystają od lat? Parasole, kubki, pendrive'y, a może koszulki? Brzmi nieźle, jednak prawdziwym liderem wszelkich gadżetów reklamowych są bezapelacyjnie różnego rodzaju breloki reklamowe, które z łatwością umieszczają wizerunek Twojej firmy w codziennym krajobrazie klienta!

Czy jesteśmy w stanie znaleźć chociaż jedną osobę, która nie posiada breloku bądź nie korzysta z otwieraczy? Z pewnością byłoby to niezwykle trudne, dlatego warto traktować tego typu akcesoria jako idealną przestrzeń reklamową dla Twojej firmy. W obecnych czasach, gdzie bombardowani jesteśmy niezliczoną ilością nieciekawych, wręcz irytujących reklam w internecie, prasie, telewizji czy na ulicy, z pewnością warto postawić na rozwiązanie, które pozwoli na stałe towarzyszenie klientom wizerunku Twojej podczas ich codziennych działań.

Przede wszystkim funkcjonalność gadżetów

Breloki reklamowe, choć z wyglądu nieco niepozorne, są niezwykle funkcjonalnym akcesorium. Ich podstawowym przeznaczeniem jest zabezpieczenie kluczy przed zgubieniem. Ile razy zdarzyło Ci się położyć je w jakimś miejscu, w którym stawały się niemalże niewidzialne? Ile razy zdarzało Ci się nerwowo przeszukiwać torebkę w celu szybkiego znalezienia ich? Ile razy zdarzało Ci się przez przypadek zabrać klucze swojego współlokatora bądź członka rodziny? Te rzeczy przytrafiają się notorycznie wszystkim, którzy nie uzbroili swojego pęku kluczy w wyróżniający je element - brelok.

Jak sam widzisz, brelok jest zawsze przydatnym gadżetem ułatwiającym codzienne funkcjonowanie. Co więcej, trudno jest sobie wyobrazić akcesorium bardziej odpowiednie na nadruk logo Twojej firmy. Dzięki wykorzystaniu takiego miejsca w celu marketingowym, wizerunek Twojej firmy zawsze będzie blisko posiadacza przydatnego gadżetu.

Dodatkowo breloki reklamowe mogą stać się przydatnym otwieraczem do butelek. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom kapslowanych trunków. Będą oni niezwykle wdzięczni, że wyposażyłeś ich klucze w przedmiot, o którym z pewnością zapominaliby podczas plenerowych wyjść. Co więcej, brelok może stać się wysoce przydatną rzeczą podczas wizyty w sklepie wielkopowierzchniowym. Dzięki takiemu podarunkowi, na którym widnieje symbol Twojej firmy możesz zapewnić swoim klientom spokojne wypożyczanie supermarketowego wózka, gdyż rozwiązanie pozwoli im na stałe posiadanie plastikowej monety przy zawsze zabieranych z domu kluczach.

Potrójna funkcjonalność - połącz reklamę, elegancki breloczek oraz przydatny otwieracz w jedno

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy wysoko cenią sobie funkcjonalność wszelkich gadżetów. Podarowanie interesujących akcesoriów, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w codziennym życiu klientów, jest zawsze idealnym sposobem na pozytywne postrzeganie marki. Wedle zasady „mała rzecz, a cieszy” pozwól swoim klientom na codzienne zadowolenie z użytkowania gadżetu, w obecności logo promującego Twoją firmę.

Wysoka jakość nadruku w połączeniu z gustownym wyglądem

Niezwykle dla nas ważna jest jakość nadruku oraz gustowny wygląd poszczególnych gadżetów. W swoich pracach wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały, dzięki którym Twój gadżet stanie się ponadczasowy. Przykładamy szczególną uwagę do nieścieralności nadruku, co zamienia się na niesłabnącą atrakcyjność każdego gadżetu. Nasza oferta składa się z różnorodnych propozycji, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś co godnie zaprezentuje logo Twojej firmy.

Breloczki będące przedmiotem tej oferty cechują się niezwykłą elegancją, dzięki czemu staną się nie tylko przydatnym na co dzień akcesorium, ale również elegancką ozdobą dla Twoich klientów.

Zawsze unikatowy projekt

Specjalizujemy się w wykonywaniu unikatowych projektów nadruków, będących zawsze odpowiedzią na aktualne trendy. Dokładamy wszelkich starań, aby nadruk zauważalnie podkreślał wyjątkowość Twojej firmy oraz nadawał niepowtarzalny charakter każdemu reprezentującemu Cię gadżetowi. Wszelkie projekty powstają w wyniku ścisłej współpracy z zamawiającym, dzięki czemu nie ma miejsca na ich powtarzalność. Powierzając nam zadanie przygotowania Twoich gadżetów reklamowych możesz mieć pewność, że podejdziemy do niego indywidualnie, zachowując przy tym maksimum profesjonalizmu.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Kubek Stalowy Falun
Kubek Stalowy Falun

Opis produktu wkrótce. 

287,90 zł
Długopis Kalido Solid UV
Długopis Kalido Solid UV

Opis produktu wkrótce

110,00 zł
Długopis Kalido Solid
Długopis Kalido Solid

Opis produktu wkrótce

97,00 zł