Breloczki do kluczy i otwieracze reklamowe

Breloczki do kluczy
Czasami kiedy wyciągamy pęk kluczy zastanawiamy się skąd nam się ich tyle nazbierało. Są one od domu (przynajmniej dwa), od domofonu, od skrzynki na listy, śmietnika, do pracy, biurka i w ten sposób zbiera się plik. By łatwiej było znaleźć te właściwe lub odnaleźć wszystkie w torebce stosujemy breloczki do kluczy.

Na rynku funkcjonują rozmaite ich rodzaje – są breloki do kluczy z nadrukiem i bez, plastikowe z obrazkiem w środku, są w kształcie figurek, są metalowe, drewniane, plecione z muliny. Rozmaitość materiałów, wzorów, kolorów, technik wykonania daje nam do my, że skoro istnieje tak wiele wzorów, to znaczy, że jest duże zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty i są one niezmiernie powszechne. I w tym tkwi szansa dla osób pragnących zareklamować własną firmę. Wystarczy by brelok do kluczy posiadał nazwę firmy czy maila i już staje się nośnikiem informacji, która idzie w świat. Jest ona rozpowszechniana szczególnie przez tych, którzy mają zwyczaj bawienia się kluczami, a wówczas nieświadomy obserwator spoglądając na breloczek od razu zauważa napis.

Ponadto breloki promocyjne niekiedy są przypinane do zamków w plecakach, toreb, dzięki czemu także widzą je inni. Dlatego warto dobrze przemyśleć co będzie umieszczone na nim. Pamiętać trzeba, ze nie jest to duża powierzchnia i na niej ma znaleźć się to co najważniejsze. Niekiedy warto jedynie postawić na kolor i minimum tekstu, a w innym przypadku ważniejszy jest tekst. Dla jednych rozwiązaniem będzie brelok z nadrukiem, dla innych konieczna będzie figurka czy inny kształt. Może on chociażby prezentować czołowy produkt danej firmy. Brelok reklamowy coraz częściej nabiera wartości marketingowej. Często jako upominek na imprezach okolicznościowych, albo podarek dla przybywających nam klientów. Dając taki brelok komukolwiek oczywiście nie mamy żadnej pewności, że akurat naszego użyje do swoich kluczy. Jednak nawet jeśli trafi on do jego dzieci do zabawy to również dobry znak. Nieświadomy klient styczność z nazwą Twojej firmy będzie miał każdego dnia po powrocie do domu.

Breloki reklamowe, plastikowe jako idealna promocja Twojej firmy

Lista gadżetów reklamowych mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Jednak co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, z którego firmy korzystają od lat? Parasole, kubki, pendrive'y, a może koszulki? Brzmi nieźle, jednak prawdziwym liderem wszelkich gadżetów reklamowych są bezapelacyjnie różnego rodzaju breloki reklamowe, które z łatwością umieszczają wizerunek Twojej firmy w codziennym krajobrazie klienta!

Czy jesteśmy w stanie znaleźć chociaż jedną osobę, która nie posiada breloku bądź nie korzysta z otwieraczy? Z pewnością byłoby to niezwykle trudne, dlatego warto traktować tego typu akcesoria jako idealną przestrzeń reklamową dla Twojej firmy. W obecnych czasach, gdzie bombardowani jesteśmy niezliczoną ilością nieciekawych, wręcz irytujących reklam w internecie, prasie, telewizji czy na ulicy, z pewnością warto postawić na rozwiązanie, które pozwoli na stałe towarzyszenie klientom wizerunku Twojej podczas ich codziennych działań.

Breloki z nadrukiem i ich funkcjonalność

Breloki reklamowe, choć z wyglądu nieco niepozorne, są niezwykle funkcjonalnym akcesorium. Ich podstawowym przeznaczeniem jest zabezpieczenie kluczy przed zgubieniem. Ile razy zdarzyło Ci się położyć je w jakimś miejscu, w którym stawały się niemalże niewidzialne? Ile razy zdarzało Ci się nerwowo przeszukiwać torebkę w celu szybkiego znalezienia ich? Ile razy zdarzało Ci się przez przypadek zabrać klucze swojego współlokatora bądź członka rodziny? Te rzeczy przytrafiają się notorycznie wszystkim, którzy nie uzbroili swojego pęku kluczy w wyróżniający je element - breloczek.

Jak sam widzisz, brelok jest zawsze przydatnym gadżetem ułatwiającym codzienne funkcjonowanie. Co więcej, trudno jest sobie wyobrazić akcesorium bardziej odpowiednie na nadruk logo Twojej firmy. Dzięki wykorzystaniu takiego miejsca w celu marketingowym, wizerunek Twojej firmy zawsze będzie blisko posiadacza przydatnego gadżetu.

Dodatkowo breloki z nadrukiem mogą stać się przydatnym otwieraczem do butelek. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom kapslowanych trunków. Będą oni niezwykle wdzięczni, że wyposażyłeś ich klucze w przedmiot, o którym z pewnością zapominaliby podczas plenerowych wyjść. Co więcej, breloczki z logo może stać się wysoce przydatną rzeczą podczas wizyty w sklepie wielkopowierzchniowym. Dzięki takiemu podarunkowi, na którym widnieje symbol Twojej firmy możesz zapewnić swoim klientom spokojne wypożyczanie supermarketowego wózka, gdyż rozwiązanie pozwoli im na stałe posiadanie plastikowej monety przy zawsze zabieranych z domu kluczach.

Potrójna funkcjonalność - reklama, elegancki breloczek do kluczy oraz przydatny otwieracz

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy wysoko cenią sobie funkcjonalność wszelkich gadżetów. Podarowanie interesujących akcesoriów, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w codziennym życiu klientów, jest zawsze idealnym sposobem na pozytywne postrzeganie marki. Wedle zasady „mała rzecz, a cieszy” pozwól swoim klientom na codzienne zadowolenie z użytkowania gadżetu, w obecności logo promującego Twoją firmę. Jest to bardzo dobry powód do zaopatrzenia swojej firmy w breloczki reklamowe.

Nasze breloczki na zamówienie to wysoka jakość nadruku w połączeniu z gustownym wyglądem

Niezwykle dla nas ważna jest jakość nadruku oraz gustowny wygląd poszczególnych gadżetów. W swoich pracach wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały, dzięki którym Twój gadżet stanie się ponadczasowy. Przykładamy szczególną uwagę do nieścieralności nadruku, co zamienia się na niesłabnącą atrakcyjność każdego gadżetu. Nasza oferta składa się z różnorodnych propozycji, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś co godnie zaprezentuje logo Twojej firmy.

Breloczki z nadrukiem będące przedmiotem tej oferty cechują się niezwykłą elegancją, dzięki czemu staną się nie tylko przydatnym na co dzień akcesorium, ale również elegancką ozdobą dla Twoich klientów.

Zawsze unikatowy projekt breloków

Specjalizujemy się w wykonywaniu unikatowych projektów nadruków, będących zawsze odpowiedzią na aktualne trendy. Dokładamy wszelkich starań, aby nadruk zauważalnie podkreślał wyjątkowość Twojej firmy oraz nadawał niepowtarzalny charakter każdemu reprezentującemu Cię gadżetowi. Wszelkie projekty powstają w wyniku ścisłej współpracy z zamawiającym, dzięki czemu nie ma miejsca na ich powtarzalność. Powierzając nam zadanie przygotowania Twoich gadżetów reklamowych możesz mieć pewność, że podejdziemy do niego indywidualnie, zachowując przy tym maksimum profesjonalizmu.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie