Pendrive reklamowe

Pendrive reklamowe

Konieczność wykorzystania komputera w pracy, w szkole, na studiach czy nawet podczas zwykłych czynności domowych takich jak zakupy, czyni to urządzenie stale obecnym w naszym życiu. Korzystają z niego wszyscy, bez względu na płeć, wiek, zawód czy miejsce zamieszkania. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest pojawianie się niezliczonej ilości danych cyfrowych, które nieustannie przetwarzamy. Część z nich szybko popada w niepamięć, jednak wiele wymaga zarchiwizowania bądź wykorzystania w zupełnie innym miejscu, niż nasz komputer. Dzięki temu pendrive'y stały się nieodłącznym akcesorium wszystkich posiadaczy komputerów.

Obszerne zastosowanie oraz duża liczba użytkowników czyni te niewielkie urządzenie atrakcyjną powierzchnią reklamową. Twoje logo może na stałe wpasować się w krajobraz codziennych działań obdarowanych takim gadżetem klientów.

Logo Twojej firmy zawsze blisko klienta

Dlaczego pendrive reklamowe okazują się doskonałym rozwiązaniem marketingowym? Dlatego, że w obecnych czasach większość osób nosi takie urządzenie niemalże zawsze przy sobie. Umieszczenie wizerunku Twojej firmy na przedmiotach codziennego użytku pozwoli na zakorzenienie go w świadomości, co może znacząco przyczynić się do wyników przedsiębiorstwa. Praktyczne rozwiązania reklamowe są ponadprzeciętnie skuteczne, więc dlaczego nie prezentować Twojej firmy przy pomocy funkcjonalnego pendrive'a?

Funkcjonalność gadżetu może mieć wpływ na wizerunek firmy

Wszystkim przedsiębiorcom zależy na kojarzeniu ich firmy z czymś miłym. Zawsze warto jest zaskoczyć Twoich klientów dobrej jakości gadżetem, który może być niezwykle przydatny podczas codziennych zadań, co z pewnością zauważalnie wpłynie na pozytywny wizerunek Twojej firmy. Z tego też powodu, warto zastanowić się nad kampanią marketingową opierającą się na przedmiotach codziennego użytku.

Bez względu na to jaką branżę reprezentuje Twoja firma, pendrive reklamowe doskonale odpowiadają na opisaną powyżej potrzebę. Po pierwsze, obdarowany, zadowolony z użytecznego gadżetu, zawsze będzie miło wspominał kontakt z Twoją firmą. Po drugie, wizerunek Twojej firmy będzie towarzyszył mu podczas codziennych działań, a po trzecie na opatrzone firmowym logo urządzenia zawsze możesz zgrać potrzebne Twoim klientom dane bądź poszerzyć działanie marketingowe, umieszczając na nich obszerniejszą reklamę Twojej firmy. Co więcej, większość proponowanych przez nas modeli umożliwia przypięcie smyczy, z którą pendrive stworzy niezwykle poręczny zestaw.

Przykuwanie uwagi poprzez interesujący wygląd pendrive’a

Dla wzmocnienia przekazu marketingowego Twojego gadżetu, proponujemy szeroki wybór różnorodnych kształtów urządzeń. A jak wiadomo, im urządzenie ciekawiej się prezentuje, tym na dłużej pozostanie w pamięci ich posiadaczy. Nasza oferta składa się z kilkunastu modeli pendrive'ów idealnie nadających się do nadrukowania każdego rodzaju projektu.

Połączenie wyszukanego designu z dobrymi parametrami technicznymi

Nasza firma zadba nie tylko o nienaganny wygląd Twojego gadżetu reklamowego. Dokładamy również wszelkich starań, aby pendrive'y, które personalizujemy specjalnie dla Ciebie charakteryzowały się zadowalającymi parametrami technicznymi. Proponujemy szeroki wachlarz wyboru różnych pojemności. We wszystkich przypadkach ciekawy wygląd oraz estetyczny nadruk łączy się również z imponującą szybkością zapisu oraz długą żywotnością tego wygodnego nośnika danych.

Gadżet ekskluzywny

Gadżety elektroniczne zawsze są postrzegane jako „coś extra”, więc dlaczego nie obdarować potencjalnych klientów eleganckim pendrive'em? Co więcej, pamięć przenośna zawsze dobrze sprawdza się jako prezent o charakterze biznesowym dla wszystkich klientów rangi VIP. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się dobrą jakością wykonania oraz eleganckim, nieścieralnym nadrukiem. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami pamięci przenośnych, co z pewnością pozytywnie przełoży się na ekskluzywny wygląd Twojego gadżetu reklamowego.

Szykowny wygląd zapewnia również wykorzystywana technika nanoszenia projektu. Jedną z nich jest grawerowanie laserowe, dzięki któremu sprzęt nabiera profesjonalnego, estetycznego wyglądu szytego na miarę Twojej firmy.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Długopis Detroit Color
Długopis Detroit Color

Opis produktu wkrótce.

207,00 zł
Długopis Detroit
Długopis Detroit

Opis produktu wkrótce.

120,50 zł
Długopis Dallas
Długopis Dallas

Opis produktu wkrótce.

214,00 zł
Długopis Kalido Color UV
Długopis Kalido Color UV

Opis produktu wkrótce

110,00 zł
Długopis Kalido Color
Długopis Kalido Color

Opis produktu wkrótce

97,00 zł