Przypinki, pinsy, badziki

Przypinki, pinsy, badziki
Przypinki reklamowe znają wszyscy. Na co pozwalają? Wyróżnić grupy z tłumu, niosą wartość informacyjną, pasują do każdego typu materiału. Mają ładną strukturę. Posiadamy w ofercie odpowiedniki przypinane oraz zawieszane, przypominające medale. Przypinki reklamowe są drukowane cyfrowo, aby zwiększyć ich jakość i wydłużyć żywotność. To świetny gadżet na imprezach firmowych oraz integracyjnych, gdzie nie wszyscy ludzie się znają. Liczne zastosowanie i stosunkowo niska cena pozwalają uznać ten gadżet za niezbędny w strategii marketingowej. Pinsy uniwersalne nie tylko wszyscy znają, ale też kochają, dlatego wdróż je szybko do swojego asortymentu promocyjnego, a zdziwisz się uzyskaną efektywnością. Solidne i oryginalne wykonanie to nasza specjalność. Badziki reklamowe uzupełnią świetnie atmosferę nieformalną, zmuszą do interakcji i nawiązania podstawowych relacji.

Gadżety reklamowe to doskonały sposób przyjaznego budowania świadomości marki i tworzenia pozytywnych skojarzeń. Potencjalni klienci uwielbiają gratisy, a marka ma dzięki nim szansę zapaść w pamięć i stać się pierwszym - domyślnym - wyborem w obliczu konieczności lub chęci nawiązania współpracy czy zakupu produktu. Najmniejsze, a jednocześnie bardzo praktyczne i estetyczne gadżety reklamowe to badziki, pinsy i przypinki. Sprawdź, jakie mają zalety!

Badziki, pinsy i przypinki prosto od producenta

Pinsy z logo, badziki na zamówienie czy przypinki reklamowe to niewielkie dodatki w formie estetycznie wykończonych tarcz, przypinanych do ubrania lub zawieszanych na szyi. Można umieścić na nich firmowe kolory, logo, nazwę lub nawet hasło reklamowe. Produkty tego typu to niedroga i bardzo efektowna forma reklamy, uwielbiana również przez klientów. Dzięki nim można wyróżnić się z tłumu i ułatwić interakcje międzyludzkie - szczególnie w przypadku pierwszego spotkania. Badziki z logo, pinsy reklamowe i przypinki na zamówienie prosto od producenta to gwarancja najniższej ceny i całkowitej swobody w kontekście projektu graficznego wybranych produktów.

Badziki reklamowe z nadrukiem

Badziki z nadrukiem to metalowe znaczniki na agrafce, które można przypiąć do koszuli, swetra czy płaszcza. Są lekkie, niewielkie i komfortowe w noszeniu. Nie pozostawiają również wyraźnych śladów na tkaninie. Badziki reklamowe to trwały nośnik marketingowy, wyróżniający się prostotą przekazu i wyrazistą grafiką, która "wpada w oko". Właśnie dlatego są jednym z częściej wybieranych gadżetów reklamowych.

Pinsy reklamowe z logo

Metalowe pinsy z nadrukiem mogą przyjmować różne kształty i kolory. Różnorodność form tego typu gadżetów sprawia, że już samym kształtem mogą kojarzyć się z konkretną firmą lub jej specyfiką. Pinsy na zamówienie doskonale odwzorowują barwy przedsiębiorstwa lub firmowe logo, stanowiąc niepozorną, lecz bardzo skuteczną formę reklamy.

Przypinki reklamowe

Nasze przypinki z logo mogą być zapinane na agrafkę lub zawieszane na szyi przy pomocy tasiemki. Stanowią one doskonały dodatek do oficjalnego ubioru przedstawicieli firmy i mogą stać się cenną pamiątką z wielu uroczystych wydarzeń. Przypinki z nadrukiem rozładowują atmosferę spotkań o formalnym charakterze, co sprawia, że ułatwiają rozpoczęcie i podtrzymanie kontaktów z potencjalnymi klientami.

Nadruk na gadżetach

Przypinki, badziki i pinsy reklamowe mogą mieć odmienny charakter, jednak zawsze powinny prezentować się estetycznie i zachowywać jak najwyższą trwałość. Aby zapewnić naszym klientom doskonały rezultat w postaci wyraźnego, dokładnego i nasyconego kolorami druku stosujemy nowoczesną metodę nanoszenia grafiki - nadruk CMYK. Druk tego typu opiera się na nakładaniu wyznaczonych warstw farb metodą rastrową, czyli przy pomocy małych punktów, posiadających 100% używanej barwy. Dzięki temu, że nanoszone punkciki mają różną gęstość i wielkość pozwalają na uzyskanie rozmaitych efektów. Technika nadruku CMYK umożliwia tworzenie grafik o bardzo różnym nasyceniu kolorystycznym, dlatego jej rezultaty z łatwością dopasowują się do oczekiwań każdego klienta.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Notes Master UV
Notes Master UV

Opis produktu wkrótce.

367,00 zł
Brelok odblaskowy Koniczynka
Brelok odblaskowy Koniczynka

Zadbaj wspólnie z nami o bezpieczeństwo...

140,00 zł
Długopis Houston
Długopis Houston

Opis produktu wkrótce.

123,00 zł
Kubek Bamboo
Kubek Bamboo

Opis produktu wkrótce.

451,20 zł
Torba Street
Torba Street

Opis produktu wkrótce.

461,50 zł