Odzież reklamowa / koszule z haftem

Odzież reklamowa
Niektóre firmy wymagają od swoich pracowników noszenia specjalistycznej odzieży. Oprócz zalet takiego rozwiązania takich jak możliwość szybkiej identyfikacji kadry jest to dobra okazja do budowania wizerunku firmy. Warunkiem koniecznym jednak jest dobry projekt takiego stroju oraz jego przygotowanie. Odzież reklamowa jest przydatna podczas wykonywania pracy, ale może też być elementem zwykłej garderoby. W swojej ofercie mamy klasyczne T-shirty bawełniane, bluzy, czapki i wiele innych elementów, które po wielokrotnym praniu nadal będą wyglądać jak nowe. Posiadamy także odzież roboczą – zapewniamy więc wszystkie możliwe elementy odzieży. Do ich wykonania wykorzystujemy termotransfer, sitodruk oraz sublimację, dzięki którym każda grafika, napis lub inny obiekt zostaną dobrze utrwalone.

Odzież reklamowa dla firm

Naprawdę dziękujemy za zainteresowanie ofertą SpiroPrint.pl. Z pewnością zechcesz sprawdzić również nasz pozostały asortyment, a zapewniam Cię, że tego nie jest mało. Odzież reklamowa to jeden z bardziej rozwiniętych działów w naszym sklepie. Posiadamy bardzo szeroką gammę odzieży pod kątem kolorystycznym, jak i modelów fasonów.

Każdego z naszych klientów możemy zapewnić, że wszystkie produkty, zanim trafiły do naszego sklepu, były starannie wyselekcjonowane i testowane. Chcemy dostarczać tylko produkty najwyższej jakości i z dumą możemy rzec, że odzież reklamowa z nadrukiem do takich należy. Z tego też względu korzystamy z asortymentu bardzo znanej marki odzieżowej, jaką jest Fruit of the Loom. Od tego momentu Twoja odzież z logo będzie prezentować się dużo lepiej!

Jakie rodzaje odzieży reklamowej z nadrukiem posiadamy?

Posiadamy naprawdę szeroki asortyment, jeśli mowa o odzieży reklamowej. Znajdziesz u nas standardowe koszulki (T-shirty), koszulki polo, modne kominy lub szaliki czy czapki, zarówno z daszkiem, jak i zimowe. Ponadto znajdziesz u nas kamizelki odblaskowe z nadrukiem, a na chłodne i zimowe dni polary czy bluzy.

Jak znakujemy odzież reklamową z logo?

Jak już się domyślasz naszą główną działalnością, jest znakowanie gadżetów reklamowych w tym odzieży. Przez te wszystkie lata, długoletniego rozwoju firmy, testowaliśmy naprawdę wiele metod nadrukowywania. Wybraliśmy najlepszą i najskuteczniejszą dostosowaną pod nasze preferencje, czyli DTG. Inaczej nazywany metodą druku pełnokolorowego, ponieważ jako jedyna potrafi nadrukować grafikę o szerokim spektrum kolorystycznym.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie