Smycze reklamowe

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe, smycze z nadrukiem czy taśmy VIP jak w końcu?

Na smycze do kluczy określeń jest od groma. Mówimy na nie smycze do kluczy, smycze reklamowe, smycze z nadrukiem czasami nawet taśmy VIP. Wszystko zależy od ich przeznaczenia, sposobu i tworzywa z jakiego zostały wykonane. Samych cech, które je dzielą jest z pewnością więcej. Jednak najpopularniejszym i najbardziej powszechnych zastosowaniem dla smyczy reklamowych są zdecydowanie klucze. Nigdy nie masz pojęcia gdzie zapodział Ci się klucz? Może chcesz pozbawić tego problemu Twoich pracowników albo klientów? Z pewnością smycze reklamowe od Spiro Print przyjdą w tej kwestii z pomocą.

Wracając jednak do pytania jak poprawnie w naszym przypadku powinien nazywać się ów wynalazek? Smycze reklamowe, a dlaczego? Bo taką rolę będą pełnić dla Twojej firmy. Smycze reklamowe świetnie sprawdzą się jako upominek z logo Twojej firmy dla klienta albo współpracowników. Mogłoby się wydawać, że jest to mała i tym samym mało znacząca rzecz. Jednak tak naprawdę smycze z nadrukiem odpowiednio charakterystycznym, często będą rzucały nam się w oczy.

Smycze reklamowe w Spiro Print

Z pewnością smycze to najpopularniejszy z gadżetów reklamowych na rynku. Stosujemy je nie tylko do kluczy, o których wspomnieliśmy, ale i do szeregu innych gadżetów takich jak pendrive'y, plakietki czy powerbank'i.

Smycze reklamowe na zmówienie od Spiro Print wyróżniają przede wszystkim: różnymi wersjami kolorystycznymi, szerokim wybórem modeli, różnymi technikami nakładania nadruku.

Naszym klientom dajemy możliwość nadruku zarówno z jednej jak i z dwóch stron. Produkujemy smycze zarówno full print jak i z samym logiem firmy. Co więcej sama smycz może być zastosowana w breloku, smyczy GSM, opasce eventowej czy card holderze. Wybór należy do Was!

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Pendrive Wood 8Gb
Pendrive Wood 32Gb

Opis produktu wkrótce.

682,60 zł