Długopisy z grawerem

Długopisy z grawerem
Metal kojarzy się z mocnym stylem, pewnością siebie w działaniu , stabilnością. Długopisy metalowe przekazują nie tylko takie wartości. Zapewniają jednocześnie możliwość przekazana idei wielkiej ilości osób. Wystarczy dokonać masowej transakcji, aby móc rozdawać długopisy metalowe jako typowy gadżet reklamowy np. dołączony do teczek firmowych z prezentacją oferty. Wiele przedsiębiorstw dokonuje takiego zakupu, bo zadowolony klient na pewno wróci i wyda u ciebie pieniądze. Długopisy metalowe potrafią przetrwać w formie przez wiele lat, mają wymienne wkłady, niezwykle żywotne. Różnokolorowe pozycje wraz z opcją grawerowania laserowego to szansa uzyskania taniej i efektywnej reklamy. Nasze długopisy metalowe wyróżniają się designem, a wysokie certyfikaty jakości potwierdzają dbałość wykonania mierzoną w milimetrach.

Długopisy z grawerem dla Twojej firmy - oferta producenta

Od lat produkujemy dla Państwa długopisy z grawerem najwyższej jakości. Z naszych usług i produktów korzystają setki tysięcy zadowolonych klientów, a znaczna część z nich w dalszym ciągu z nami współpracuje. W naszej ofercie znajdziesz naprawdę szeroki asortyment długopisów grawerowanych i przeróżnych kształtach.

Dbamy o to, aby nasz asortyment był naprawdę szeroki żeby nasi klienci mogli zawsze dobrać długopisy pod swoje preferencje. W zwyczaju mamy sprzedaż w pakietach po 50 sztuk. Po wielu badaniach stwierdziliśmy, że jest to najbardziej optymalna ilość dostosowana zarówno dla większych jak i mniejszych firm. Długopisy z grawerem z pewnością przykuwają większą uwagę niżeli ich plastikowi bracia. Charakteryzują się solidnością i elegancją dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie