Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem
W swoim asortymencie posiadamy długopisy plastikowe jak i metalowe. Metalowe długopisy z nadrukiem to z reguły długopisy premium, znanych producentów, a ich cena jest znacznie wyższa. Natomiast długopisy plastikowe to rodzaj najbardziej popularny na rynku oraz najtańszy. Posiadamy bardzo szeroką gammę tego produktu o przeróżnych wzorach. Długopisy plastikowe nie wzbudzają tandetnych skojarzeń. Są niezwykle trwałe, posiadają interesujące zakończenia, ogrom odpowiedników kolorystycznych. Możesz wykorzystać też opcję indywidualnego designu. We wszystkich statystykach branżowych długopisy plastikowe wygrywają w zestawieniach najbardziej użytecznych upominków marketingowych.

Długopisy firmowe z logo w SpiroPrint

Nie ma co ukrywać, że jednym z najpopularniejszych i najchętniej nabywanym gadżetem reklamowym są długopisy z nadrukiem.

Oczywiście najczęściej nabywają je firmy, które szukają różnych ścieżek do swojej promocji.

Wtedy sięgają po długopisy firmowe z logo i rozprowadzają je po klientach, pracownikach co skutecznie rozszerza świadomość marki.

Warto jednak zadbać o wydobycie z nich maksymalnej jakości, bowiem rozdawanie ich na prawo i lewo nie ma najmniejszego sensu.

Najlepiej nasz produkt promować na aukcjach, targach firmowych, a także konferencjach, czy aukcjach. Można je dołączyć do drobnych paczek upominkowych.

Potrafimy stworzyć długopisy z nadrukiem o dowolnym wzorze, bądź grafikę wykorzystując w tym celu technologię tampodruku.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie

Notes Master UV
Notes Master UV

Opis produktu wkrótce.

367,00 zł
Brelok odblaskowy Koniczynka
Brelok odblaskowy Koniczynka

Zadbaj wspólnie z nami o bezpieczeństwo...

140,00 zł
Długopis Houston
Długopis Houston

Opis produktu wkrótce.

123,00 zł
Kubek Bamboo
Kubek Bamboo

Opis produktu wkrótce.

451,20 zł
Torba Street
Torba Street

Opis produktu wkrótce.

461,50 zł