Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem
W swoim asortymencie posiadamy długopisy plastikowe jak i metalowe. Metalowe długopisy z nadrukiem to z reguły długopisy premium, znanych producentów, a ich cena jest znacznie wyższa. Natomiast długopisy plastikowe to rodzaj najbardziej popularny na rynku oraz najtańszy. Posiadamy bardzo szeroką gammę tego produktu o przeróżnych wzorach. Długopisy plastikowe nie wzbudzają tandetnych skojarzeń. Są niezwykle trwałe, posiadają interesujące zakończenia, ogrom odpowiedników kolorystycznych. Możesz wykorzystać też opcję indywidualnego designu. We wszystkich statystykach branżowych długopisy plastikowe wygrywają w zestawieniach najbardziej użytecznych upominków marketingowych.

Długopisy firmowe z logo w SpiroPrint

Nie ma co ukrywać, że jednym z najpopularniejszych i najchętniej nabywanym gadżetem reklamowym są długopisy z nadrukiem.

Oczywiście najczęściej nabywają je firmy, które szukają różnych ścieżek do swojej promocji.

Wtedy sięgają po długopisy firmowe z logo i rozprowadzają je po klientach, pracownikach co skutecznie rozszerza świadomość marki.

Warto jednak zadbać o wydobycie z nich maksymalnej jakości, bowiem rozdawanie ich na prawo i lewo nie ma najmniejszego sensu.

Najlepiej nasz produkt promować na aukcjach, targach firmowych, a także konferencjach, czy aukcjach. Można je dołączyć do drobnych paczek upominkowych.

Potrafimy stworzyć długopisy z nadrukiem o dowolnym wzorze, bądź grafikę wykorzystując w tym celu technologię tampodruku.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie