Długopisy reklamowe z logo firmy

Długopisy reklamowe

Artykuły piśmiennicze towarzyszyły, towarzyszą i będą towarzyszyć ludziom jeszcze przez wiele lat. Nie zagraża im nawet proces cyfryzacji i coraz bardziej powszechna dostępność komputerów. Komputery nie podpiszą przecież dokumentów (choć wielu powie, że w dzisiejszych czasach to kwestia dyskusyjna).W każdym bądź razie długopisy reklamowe były, są i będą potrzebne nam zarówno w kwestiach marketingowych jak i normalnego życia.

Prezentujemy użyteczne i estetyczne długopisy reklamowe z logo firmy dostępne w czterech kategoriach:

  • plastikowe
  • metalowe
  • ekologiczne
  • komplety ekskluzywne (polecamy do nich ekskluzywne opakowania)

Długopisy reklamowe z logo firmy w SpiroPrint

Produkujemy je z wykorzystaniem nowoczesnej technologii tampondruku oraz grawerowania laserowego. Długopisy reklamowe z logo firmy stanowią doskonały gadżet promocyjny, staną się atrakcyjnym upominkiem dla klientów i partnerów biznesowych, a także świetnie zaprezentują się na recepcyjnej ladzie czy gabinetowym biurku, wpływając na pozytywny wizerunek firmy.

Wykorzystanie długopisów reklamowych ma wielki w sens podczas promowania przedsiębiorstwa w różnych grupach docelowych. Klientom z niższej kategorii możesz rozdawać długopisy plastikowe z wykorzystaniem podstawowej technologi tampodruku, a konsumentom premium podaruj na specjalnych spotkaniach informacyjnych długopisy reklamowe z serii Parker. Dzięki temu zyskasz nie tylko szacunek we wszystkich grupach docelowych, ale po prostu rozwiniesz swój wizerunek do maksymalnych rozmiarów. Dodatkowo do długopisów proponujemy grawerowanie laserowe, posegregowanie gadżetów w ekskluzywne komplety lub opakowania na długopisy. Wykorzystaj efektywnie nasze branżowe doświadczenie. Pomogliśmy wielu przedsiębiorcom i jesteśmy przekonani, że też zainteresujesz się wysoce zindywidualizowaną ofertą.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny netto (bez VAT)

Realizuj zamówienie